Питання "вирішують" через ОПУ: Родич екс-прем'єра РФ Медведєва намагається взяти під контроль Київську обласну раду

Опальний бізнесмен Віктор Поліщук намагається переформатувати Київську обласну раду і призначити туди дружину свого партнера Анатолія Гунька. Поліщук особисто їздив в ОП, аби вирішити це питання. Про це написала політичний експерт Яніна Соколовська в авторській колонці на "Delo", передають Патріоти України.

"У боротьбі за Київську обласну раду одну з ключових ролей відіграє опальний бізнесмен Віктор Поліщук. Він досить відома особистість в Україні, а особливо на Київщині. Поліщук має тісні родинні зв’язки з колишнім прем’єром РФ Дмитром Медведєвим - дружина Поліщука племінниця Світлани Медведєвої (дружини Дмитра Медведєва). Поліщука вважають головним будівельником у Броварах, він володіє мережею магазинів побутової техніки "Ельдорадо" (компанію правоохоронці неодноразово звинувачували у торгівлі контрабандою та підробками з Китаю) ТРЦ і БЦ Gulliver, а також був власником скандально відомого банку "Михайлівський", - зазначила політекспертка.

Експерт зауважила, що контроль над Київською обласною радою дає необмежені будівельні можливості для Поліщука (його вважають "будівельником №1" у Броварах). До того ж, дружина його близького партнера Анатолія Гунька - депутат облради від "Слуги народу", що автоматично робить її головним претендентом на крісло голови - закцентувала Соколовська.

"Справа в тім, що дружина Анатолія Гунька Наталія Гунько теж не без допомоги Поліщука пройшла у Київську обласну раду на чергових місцевих виборах 2020 (від "Слуги народу", №3 у списку). Нині, коли позиція Дубінського послабилася, партнери Гунько та Поліщук не забарилися і пішли у наступ. З наших джерел стало відомо, що Поліщук особисто їздив на переговори до Офісу президента, де пропонував Наталію Гунько на посаду голови Київської обласної ради. Такі пропозиції зазвичай не робляться без чималої фінансової складової. Врешті-решт увесь цей хаос, спричинений Поліщуком, призвів до серйозного розколу у фракції "Слуга народу" у Київський обласній раді", - написала вона.

Соколовська нагадала, кому завдячує своїм успіхом Віктор Поліщук. "Стрімкий зліт бізнесмена Поліщука у ЗМІ пов’язують з дружбою з "сім’єю" Януковича, а також з плідною співпрацею з Кремлем, де, як я вже зазначила, пан Поліщук має тісні родинні зв’язки", - зауважила Соколовська.

Більше тисячі свіжих "тушок": Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 24 березня

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:15

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 24.03.23 становлять:

Ніякого фальшивого перемир'я, про котре благає москва: "Ми не хочемо, щоб Росія відпочила, перегрупувалась і знову атакувала Україну", – Блінкен

п’ятниця, 24 березень 2023, 7:26

США прагнуть до тривалого миру в Україні, заснованого на повазі до суверенітету та інших принципів міжнародного права, але зараз від Росії ознак про готовність до змістовної дипломатії немає. Про це державний секретар США Ентоні Блінкен заявив під час ...