Рада ухвалила закон про "злодіїв у законі": У залі "заслухали" кримінальних авторитетів (відео)

Верховна Рада прийняла законопроект №2513 про відповідальність за злочини, вчинені злочинною спільнотою, який вводить у Кримінальний кодекс поняття "злодій у законі". За документ у другому читанні та в цілому проголосували 236 народних депутатів, передають Патріоти України.

Під час розгляду законопроекту нардепам включили аудіозапис розмов між кримінальними авторитетами, які висловлювали побоювання у зв'язку з його прийняттям.

Згідно інформації на табло, розмовляли кримінальний авторитет Дніпропетровщини "Сводік" і авторитет "Марік". При цьому звучали "запікані" матюки.

Як зазначено в прийнятому законі, "злодієм у законі" визнається особа, яка "дотримується притаманних злочинному середовищу традицій і правил поведінки, користується авторитетом серед осіб, які вчиняли кримінальні правопорушення, керує, координує та/або організовує діяльність злочинної спільноти чи її частини або є учасником такої спільноти".

При цьому злочин визнається вчиненим злочинною спільнотою, якщо він скоєний "стійким ієрархічним об'єднанням декількох осіб (п'ять і більше), учасником, організатором, керівником та/або координатором якої є "злодій у законі".

Згідно з документом, перебування особи в статусі "злодій у законі" – каратиметься позбавленням волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна.

Створення злочинної організації або керівництво нею чи участь у ній, або участь у злочинах, вчинюваних такою організацією, – каратимуться позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Створення злочинної спільноти або керівництво такою спільнотою чи участь у ній, або участь у злочинах, вчинюваних такою спільнотою, – каратимуться позбавленням волі на строк від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

Звернення до "злодія у законі" чи іншого учасника злочинної спільноти з проханням вчинити злочин –каратиметься позбавленням волі на строк від 3 до 7 років з конфіскацією майна або без такої.

Організація проведення сходки представників злочинних організацій чи злочинних спільнот – каратиметься позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Ніде правди діти: Пропагандист Кремля закликав росіян не відпочивати в Туреччині, щоб "не финансировать убийства русских военных"

неділя, 18 квітень 2021, 21:44

Російський пропагандист, автор «проекту» «WarGonzo» Семен Пегов заявив про нібито прибуття до Маріуполя 150 турецьких солдатів. Про це він заявив в соцмережах, передають Патріоти України. «Очередной нож в спину? Нет, речь уже не о ножах. Эрдоган, возом...

З архіву ПУ. "Треба копати далі": На Венедіктову є задокументований компромат, - Тетяна Чорновол

неділя, 18 квітень 2021, 21:30

Ірина Венедіктова дуже близька до Михайла Добкіна, а також до певних спільних корупційних схем. На генерального прокурора України Ірину Венедіктову є задокументований компромат, пов’язаний з Михайлом Добкіним. Про це в ефірі «Прямого» в інтерв’ю Даші С...