У Харкові викрили жінку, яка відкрито підтримувала ворога. Вона раділа обстрілам міста та звеличувала російських військових. Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають Патріоти України.
За процесуального керівництва прокуратури 53-річній мешканці Харкова оголошено підозру за фактом поширення матеріалів, що містять глорифікацію осіб, причетних до збройної агресії РФ проти України (ч.ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
Згідно з матеріалами слідства, з листопада 2023 року жінка систематично публікувала коментарі у проросійських Telegram-каналах. У них вона відкрито підтримувала військових країни-агресора, писала, що молиться за них і бажає кожному "ангела-хранителя".
Більше того, вона стверджувала, нібито Харків "чекає визволення" окупантами. Особливе обурення викликали її дописи з радістю щодо влучань по місту — попри те, що одна з таких атак ледь не зачепила її саму.
Протиправний зміст висловлювань підтверджено висновками судової лінгвістичної експертизи. Досудове розслідування здійснює Управління СБУ в Харківській області. Підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років за поширення матеріалів, що містять глорифікацію осіб, причетних до збройної агресії РФ проти України.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...