"Реалістична дата": Дипломат назвав орієнтовний рік вступу України в ЄС

Україна може стати членом Європейського Союзу 2030 року - ця дата є найбільш реалістичним терміном вступу. Про це в ефірі "Еспресо" розповів президент Української асоціації зовнішньої політики Володимир Хандогій, передають Патріоти України.

"Я не люблю ставити часові рамки вступу України до ЄС. Втім, від тих повідомлень, які надходять з ЄС, можна зробити висновок, що переговори про вступ України до Європейського Союзу будуть завершені 2030 року".

Дипломат, зокрема зауважив, що є статистика того, скільки часу країни проходили підготовчий період до вступу в ЄС. Рекордсменами є Фінляндія, Швеція та Австрія. А в деяких країнах роками тривали переговори щодо вступу до ЄС.

"Саме тому більш реалістичною датою для нас є 2030 рік. Втім, це лише прогнози", - пояснив він. Хандогій наголосив, що Україні потрібно багато працювати під час переговорів щодо вступу до Євросоюзу.

"Я думаю, що це буде велика помилка, якщо ми зараз будемо визначати терміни закінчення перемовин про вступ України до ЄС. Нас чекає дуже багато роботи. Нам потрібно почати рухатись у цьому напрямку і не поспішати", - резюмував президент Української асоціації зовнішньої політики.

"Тобто про жодні межі 1991 року насправді не йшлося": Український блогер розкрив брехню Кремля щодо умов припинення війни

субота, 20 липень 2024, 21:20

Під час так званих “мирних переговорів” у Стамбулі в квітні 2022 року Росія планувала захопити ще більшу територію України, ніж та, що перебуває під окупацією зараз, передають Патріоти України. Як повідомив український блогер Денис Казанський, про це с...

Окупанти захопили кілька населених пунктів: Український фронт на Донбасі розвалюється, - Bild

субота, 20 липень 2024, 20:00

За останні дні російські окупаційні війська захопили кілька населених пунктів на Донбасі, що може свідчити про частковий розвал української оборони в цьому регіоні. Таку думку висловив експерт німецького видання BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьо...