
Війна США з Іраном закінчиться після виплати Вашингтоном репарацій і виведення американських військ із країн Перської затоки. Про це колишній глава Корпусу вартових ісламської революції, член Ради з визначення політичної доцільності ухвалюваних рішень, Мохсен Резаї заявив в інтерв'ю іранському телеканалу SNNTV, передають Патріоти України.
За його словами, присутність США у Перській затоці є головною причиною нестабільності в регіоні протягом останніх 50 років. Без виведення Америки з Близького Сходу, а також без того, щоб контроль над Ормузькою протокою перейшов до рук країн Перської затоки, установлення безпеки неможливе, вважає він.
"Закінчення війни теж у наших руках. Ми дивимося на завершення війни за умови, що, по-перше, отримаємо від Америки повне відшкодування всіх наших втрат, а по-друге, досягнемо стовідсоткових гарантій на майбутнє", – сказав Резаї.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...