Реванш, або "Перестаньте цькувати чудову жінку": Голосіївський райсуд зобов'язав ГПУ закрити справу проти Богатирьової

Судове засідання було проведено без представника прокуратури і без вивчення матеріалів провадження.

Голосіївський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру закрити справу проти колишнього віце-прем'єр-міністра, екс-міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової. Відповідне рішення було прийнято 14 серпня і оприлюднено в Єдиному держреєстрі, передають Патріоти України.

Як зазначається, адвокат екс-міністра Дмитро Бєляєв просив закрити справу через відсутність доказів винності у вчиненні кримінального правопорушення і закінчення термінів досудового розслідування. "Зобов'язати уповноваженого прокурора в кримінальному провадженні в найкоротший термін здійснити дії для закриття кримінального провадження", - йдеться в рішенні.
Визначення не підлягає оскарженню, набирає законної сили з моменту його проголошення і підлягає негайному виконанню. Прокуратура столиці на фейсбук-сторінці прокоментувала повідомлення про рішення Голосіївського суду Києва: "20.08.2019 в ЗМІ була поширена інформація про прийняття Голосіївським районним судом м.Києва рішення за скаргою адвоката про зобов'язання уповноваженого прокурора закрити кримінальне провадження щодо екс-чиновника МОЗ України, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України".

У прокуратурі також зазначили, що: "орган досудового розслідування в даному кримінальному провадженні знаходиться на території Дніпровського району столиці, в зв'язку з чим районний суд м.Києва не є уповноваженим судом для прийняття такого рішення".

Крім того, судове засідання проведено без представника прокуратури і без вивчення матеріалів провадження. Виходячи з вищевикладеного, столичною прокуратурою після отримання рішення Голосіївського райсуду м.Києва, яке поки не надійшло, буде представлена на нього апеляційна скарга.


Результати говорять самі за себе: "Робота уряду суперуспішна та суперефективна", - Милованов

субота, 22 лютий 2020, 12:32

Чиновник відкидає будь-яку критику і запевняє, що звершення "команди професіоналів" оцінять у майбутньому. Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов вважає діяльність уряду Олексія Гончарука суперуспішною та супе...

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер