"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передають Патріоти України.

"Реальної загрози немає. Для того, щоб її створити, білоруська армія не менше місяця-півтора повинна мобілізуватися... вона не здатна зробити це без російських військ. А їх там немає, є тільки обслуговуючий персонал... всі ці страшні казки, що Білорусь зараз вторгнеться, це один з найбільш попсових мемів цієї війни", - сказав він.

Також він заявив, що для повноцінного нападу з боку Білорусі потрібно ще 15-20 тисяч російських військ, яких зараз там немає. "Загрози нападу з Білорусі в найближчі тижні немає. Коли вона буде, я одягну чорне, буду посилено підморгувати і скажу "вкрай висока ймовірність", - додав він.


Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...