Результат перевершив усі очікування: У "ДНР" порівняли рівень зарплат в Україні та ОРДЛО

Жителі окупованої частини Донбасу активно обговорюють інформацію про порівняння зарплат в ОРДЛО і на території Донецької області, яка залишилася під контролем українського уряду. З'ясувалося, що зарплати в "ЛДНР" більш ніж в 2 рази нижче, ніж українські аналоги. Інформацію опублікували в пабліку Макіївки і Донецька в соціальній мережі "ВКонтакте", де жителі окупованого міста емоційно коментують порівняння зарплат, передають Патріоти України.

За офіційними даними, на підконтрольній Україні території Донецької області середня зарплата в травні 2021 року склала 14 457 гривень. На території ОРДЛО середня зарплата становить лише 5 711 гривень. "То есть житель Мариуполя или Краматорска получает в среднем $525, а Донецка или Макеевки $212, да и то, если задержек с выплатами нет", - зазначають адміністратори Донецького пабліка.

Новину прокоментував відомий український журналіст і блогер Денис Казанський. За його словами, навіть на окупованій території Донбасу вже не можуть заперечувати очевидне: за 7 років окупації регіон ОРДЛО значно деградував. "Такие посты все чаще появляются в пабликах "ДНР". Отрицать очевидное уже невозможно. В Украине к жителям Донбасса намного более человечное отношение, чем в "народных республиках". Единственное, что тут не написали, ничтожную зарплату в ОРДЛО еще и платят с задержкой в 5 месяцев", - коментує публикацію Казанський.

"Скласти пазли": Експерт пояснив, що може означати поява Трампа на переговорах у Стамбулі

середа, 14 травень 2025, 18:05

Президент США Дональд Трамп долучиться до переговорів між Україною і Росією лише тоді, коли буде узгоджений текст домовленостей щодо перемир'я, який обидві сторони готові будуть підписати, хоч і з неохотою. Про це сказав в ефірі Вечір.LIVE політтехноло...

"Червоні лінії" не зникли: Стало відомо, як українці ставляться до "мирних" планів США, ЄС та Росії

середа, 14 травень 2025, 17:50

Готовність українців до перемовин не є тотожною готовності до капітуляції чи до неприйнятних поступок. Українці хочуть миру, але залишаються "червоні лінії", передають Патріоти України з посиланням на дані опитування КМІС. Респонденту зачитувався лише ...