РФ через значні втрати розгортає польовий госпіталь у Бєлгородській області, - Генштаб ЗСУ

Російські війська високими темпами втрачають боєздатних солдатів на усій лінії фронту. Через це Кремль розпорядився організувати в Бєлгородській області новий польовий шпиталь. Про це заявили у Генеральному штабі ЗСУ 11 червня, передають Патріоти України.

Відомо, що туди планують направляти поранених окупантів, які воюють проти народу України на Слобожанському напрямку. Шпиталь повинні організувати медики та співробітники 442-го військового клінічного госпіталя міста Санкт-Петербург. Він буде знаходитися в населеному пункті Шебекіно Бєлгородської області.

"Приховане" послання: Аналітики ISW розкрили справжній зміст заяв Путіна про мир

середа, 24 червень 2026, 17:30

Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...

Неймовірне лицемірство: Сім'я близького до Кадирова депутата одночасно інвестує в нерухомість у Європі і підтримує російських військових

середа, 24 червень 2026, 16:59

Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...