
У російських ЗМІ пишуть, що для відновлення "технічної готовності" великого десантного корабля "Мінськ" після удару 13 вересня, будуть використовуватись агрегати з українського ВДК "Костянтина Ольшанського". Про це повідомляє Defense Express, передають Патріоти України.
13 вересня крилаті ракети знищили ВДК "Мінськ" та підводний човен "Ростов-на-Дону". Попри очевидні фатальні наслідки для кораблів, у РФ продовжують стверджувати, що вони відновлять їх.

Тепер заявляється, що для відновлення візьмуть деталі з українського корабля "Костянтин Ольшанський" проєкту 775. Він був захоплений окупантами разом з анексією Криму. Проте у виданні зазначають, що екіпаж зміг пошкодити деякі бортові системи та щонайменше один з двигунів на "Констянтині Ольшанському". У РФ деякі стверджують, що моряки повністю вивели з ладу всю силову установку, яка має два польські двигуни на 21 тисячу кінських сил кожен. Будувався корабель, як і всі у проєкті 775, у Гданську в радянські часи.

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...