Провідні світові ЗМІ продовжують висвітлювати події України. Західна преса пише, що Росія може почати обстріли житлових кварталів столиці для того, щоб українська влада сіла за стіл переговорів, передають Патріоти України.
Der Spiegel пише, що бомбардування житлових кварталів Києва може бути новою російською тактикою. Київ звинувачує Москву в навмисному завдання ударів по житлових кварталах, "щоб змусити Україну сісти за стіл переговорів".
The Wall Street Journal пише, що морські міни та пошкодження портової інфраструктури загрожують відродженню морського шляху українського зерна. Відновлення транспортування зерна може тривати тижні, навіть якщо Україна та Росія погодяться на план ООН щодо створення безпечного шляху для експорту.
Reuters повідомляє, що Сполучені Штати посилають Україні дві зенітно-ракетні системи NASAMS, чотири додаткові протиартилерійські радари та до 150 000 артилерійських боєприпасів калібру 155 мм.
Bloomberg пише, що ЄС пропонує 1 млрд євро негайної підтримки для України. Німеччину звинувачують у зриві переговорів про велику суму. Короткостроковий пакет вимагає схвалення всіх держав-членів.
The Economist пише, що чим довше триватиме війна і чим вищі ціни на енергоносії та уповільнення економіки, тим неохоче союзники України надаватимуть нескінченну кількість зброї та грошей. Путін, наприклад, схоже, розраховує на рішучість Заходу розвалитися.
Сценарій того, що з часом Україна отримає кордони 1991 року, стає дедалі реальнішим. Тому що наступний президент США Дональд США заходить у сильну переговорну позицію з Росією. Про це в коментарі YouTube-каналу РБК-Україна розповів політтехнолог Тарас ...
Співробітники імміграційної та митної поліції США планують масштабну операцію з припинення діяльності іммігрантів у країні. Посилення арештів почнеться після інавгурації Дональда Трампа, передають Патріоти України з посиланням на NBC News, CBS News і A...