РФ скромно закликали "бути більш конструктивною": Берлін зажадав від Києва прописати "формулу Штайнмаєра" в законодавстві

Міністерство закордонних справ Німеччини назвало мінські угоди незамінною основою для довгострокового врегулювання конфлікту на Донбасі. Відомство також закликало Україну імплементувати в своє законодавство "формулу Штайнмаєра". Про це йдеться в заяві представника зовнішньополітичного відомства, присвяченій річниці угоди в Тристоронній контактній групі щодо введення режиму припинення вогню в регіоні, передають Патріоти України.

"Рівно рік тому додаткові заходи щодо зміцнення режиму припинення вогню були узгоджені в Тристоронній контактній групі, в якій Росія і Україна ведуть переговори щодо врегулювання конфлікту на сході України за посередництва ОБСЄ. У результаті відбулося помітне зниження бойових дій на сході України - і, таким чином, стало менше жертв серед цивільного населення і військовослужбовців. Припинення вогню було і залишається обнадійливою ознакою того, що мир можливий, якщо у осіб, що приймають рішення, буде до цього політична воля. Однак останнім часом ми стали свідками нових бойових дій і збільшення втрат, в тому числі серед цивільного населення", - заявили в МЗС ФРН.
Також відомство закликало Росію і Україну повністю виконати домовленості, укладені на саміті нормандської четвірки в Парижі в грудні 2019 року, "щоб домогтися помітних поліпшень для жителів сходу України".
"Перш за все, ми закликаємо Росію бути більш конструктивною, ніж раніше, у вирішенні конфлікту. До неї також відноситься таке необхідне відкриття переходів через лінію дотику, яка блокувалася сепаратистами протягом декількох місяців, прогрес розмінування і вивід важкого озброєння. Україна також повинна виконати свої зобов'язання, такі як перенесення так званої "формули Штайнмаєра" в українське законодавство", - додали в міністерстві.
В МЗС Німеччини також заявили, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ повинна бути в змозі більш ефективно контролювати режим припинення вогню на Донбасі. Для цього їй, на думку дипломатів, необхідний безперешкодний і безпечний доступ до всієї зоні конфлікту.
"Разом з Францією Німеччина продовжуватиме активно працювати над довгостроковим врегулюванням конфлікту на сході України, незамінною основою для якого залишаються мінські угоди", - резюмували в міністерстві закордонних справ Німеччини.

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна, - Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...