Родичі тувинців, що воювали в Україні, випадково знайшли їх в могилах... за 1000 км від дому

Відправлених на війну проти України жителів російської Туви, батьківщини міністра оборони РФ Сергія Шойгу, родичі виявили похованими в більш ніж 1000 кілометрів від їхнього дому – в Новосибірську, інформують Патріоти України.

Як пише видання "Новая Тыва" з посиланням на місцеві чати в Viber, родичів ліквідованих російських військових не були сповіщено про їхню смерть. Вони дізналися про все тільки за фото з цвинтаря.

Видання зазначає, що такий підхід допомагає військовому командуванню позбутися претензій родичів загиблих солдатів на виплати.

"У цих групах люди пишуть, що родичі загиблих були не в курсі не те що цих похоронів, навіть самого факту смерті цих солдатів! Тобто, виходить, "доблесне" Міністерство оборони на чолі з нашим "великим" земляком Шойгу навіть не спромагаються сповістити родичів про загибель солдатів. Очевидно, це робиться для того, щоб не платити страхове забезпечення і одноразові допомоги родичам. Інакше чому не можна навіть повідомити про смерть і дати людям поховати рідних на своїй землі?", – пише "Нова " Тива".

Місцеве видання "7×7" нагадує, що частина мобілізованих з Туви з жовтня проходила навчання в Новосибірську, де і були виявлені могили.

Дехто тепер вимагає його відставки: Конгресмен США ввімкнув пожежну сигналізацію під час голосування за тимчасовий бюджет

неділя, 1 жовтень 2023, 23:43

Представник Демократичної партії США Джамал Боумен ввімкнув пожежну сигналізацію в Капітолії, коли парламентарі намагалася затримати голосування за тимчасовий бюджет США. Це призвело до евакуації, після чого поліція розпочала розслідування. Про це пові...

"Софт в них має бути, як в печерних людей": Microsoft припинив продовжувати ліцензії для російських компаній

неділя, 1 жовтень 2023, 23:15

З 30 вересня Microsoft більше не продовжує ліцензії на свій софт для російських компаній - вони не зможуть відновити наявні підписки на корпоративні сервіси. Про це пише керівник офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. Він зазначив, ...