"Росія має стати духовним лідером": Віщунка з Гоа шокувала "пророцтвами" на росТБ (відео)

Російська пропаганда пробила нове дно, задуривши глядачам голови "прогнозами" відомої "віщунки" з Гоа. Невідома жінка у золотих аксесуарах та колоритному вбранні розповідала, яке велике майбутнє у Росії та "шалена енергетика" у російської землі, передають Патріоти України.

Як повідомляє Telegram-канал "НеШутки", пропагандисти у кожному реченні натякали, що це "відома віщунка", однак ніхто з глядачів її не знає. Свій спіч "провидиця" почала з порції маячні про російську землю. "Коли я ступила на російську землю, я відчула цю енергію. Мене нібито пронизувало цією енергією. Я побачила розряд над собою. Це було щось дивовижне", - заявила "віщунка".

За її "видіннями", результат війни Росії проти України нібито вже вирішений "на духовному рівні". Цілком очікувано вона заявила, що "перемога буде за Росією".

"Віщунки з Гоа" пропаганді виявилося мало, тому на ефір покликали астролога Михайла Левіна. Він заявив, що в Росії починається "золоте століття". "Росія повинна стати духовним лідером, та взагалі лідером світу у цьому столітті", - заявив астролог.

Однак "віщунка з Гоа" не збиралася вгамовувати зі своїми прогнозами. Вона заявила, що США не буде так солодко, як Росії у майбутньому. За її версією, "американці страждатимуть через те, що зробила їхня влада". Водночас знищена санкціями російська економіка скоро "розквітне". "Буде дуже несподіваний поворот, який стане золотою можливістю для Росії", - заявила "віщунка".

Астролог Левін тим часом закликає готуватися до того, що росіянам треба забути про нові Айфони, але "все почне змінюватися", бо "Росія - лідер майбутньої епохи". "Ми - обрана країна. Нам треба навчитися відповідати своєму покликанню. Буде фантастичний ривок", - заявив астролог.

Чимало 200-х, танків та артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 8 червня

четвер, 8 червень 2023, 8:35

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 08.06.23 орієнтовно становлять:. особового складу - близько 212760 (+730) осіб ліквідовано,. танків - 3891 (+18) од,. бойових броньованих машин - 7576 (+16) од,. артилерійських систем - 3668 (+28) од,. РС...

Тікають прикрившись мирним населенням: Генштаб ЗСУ озвучив наслідки для окупантів через підрив Каховської ГЕС

четвер, 8 червень 2023, 7:36

В російських військах внаслідок підриву ГЕС є травмовані, загиблі та зниклі безвісті. Підрив Каховської ГЕС завдав втрат 7 десантній дивізії та 22 армійському корпусу. Окупанти відійшли на 5-15 км від Дніпра. Російські окупанти не були готові до наслід...