Російська окупаційна "влада" в Криму, ймовірно, розглядає можливість посилення безпеки на півострові після атак на військову інфраструктуру. Такі заходи можуть відвернути сили РФ від лінії фронту, передають Патріоти України.
Так вважають аналітики американськогоІнституту вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW). Раніше "гауляйтер" Михайло Развожаєв, який називає себе губернатором Севастополя, заявив, що всі служби безпеки міста працюють у режимі "підвищеної готовності" та контролюють в'їзди.
За його словами, севастопольці попросили окупаційну адміністрацію посилити патрулювання міста й встановити нові блокпости, "повернувши півострову режим безпеки", який нібито був після його захоплення Росією у 2014 році.
Раніше в ISW оцінювали, що окупанти задіяли у війні проти України всі типи сил безпеки, враховуючи Росгвардію, як бойові сили. І щоб "захистити" Крим, ймовірно, їм потрібно буде відвернути їхню частину від лінії фронту та від обов'язків щодо "надання безпеки" в інших місцях.
"Нездатність Росії зупинити напади на окупований Крим також може викликати громадське невдоволення у російському суспільстві. Один російський блогер розкритикував їх за те, що вони не використовували більше засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ) після першої атаки безпілотника 31 липня", – кажуть аналітики.
Польський міністр закордонних справ Радослав Сікорський впевнений, що навіть за відсутності допомоги від США Україна спроможна тримати оборону до кінця цього року. До того ж європейська підтримка буде продовжуватись. Про це він заявив в інтерв'ю CNN, п...
Служба безпеки України знайшла ефективну протидію розвідувальним російським дронам - Zala, Supercam, Orlan та Lancet. Тож тепер російські безпілотники вартістю по 100 тис. дол. США можуть знищувати українські FPV-дрони, які коштують 700 дол. США. Пр...