Росія підготувала собі ще 2 серйозні напрямки наступу, крім Донбасу, - капітан ВМС України

На окупованих територіях, які "визнав" Кремль, розгорнули серйозний військовий контингет Росії. Припускають, що військове напруження може відбутись саме на тій ділянці. Однак Росія має інші напрямки, звідки б могла розпочати ймовірне вторгнення. Про це в ефірі 24 каналу заявив капітан першого рангу, ексзаступник начальника штабу Військово-морських сил України Андрій Риженко, передають Патріоти України.

"Росіяни приготували собі ще 2 серйозні напрямки, які вони можуть застосувати для того, щоб серйозно послабити Україну у військовому вимірі",- наголоси він.

  • Загроза з Півдня

Перша ділянка – це Південь. 13 лютого розпочались масштабні навчання Чорноморського флоту. У море вийшли приблизно 45 катерів. У цей час, як розповів Риженко, сформувався загін із 6 десантних кораблів Росії, які періодично підходять близько до узбережжя.

Водночас в Азовське море зайшли 3 російські десантні кораблі, у супроводі 4 бойових суден. За словами Риженка, вони також здійснювали підхід до українського узбережжя. Вони здатні висаджувати десантників.

  • Загроза з Півночі

Як зазначив Риженко, підрозділи, які розташовані на Півночі – від Бреста до кордону з Росією – залишились на своїх місцях, а подекуди наблизились до України. Ці угрупування можуть діяти вздовж наших північних кордонів – від Києва і на захід.

Ці два напрямки – Північ та Південь – можуть бути застосовані, щоби, по-перше, відволікти наші сили, щоб ми не могли сконцентруватись на Сході. По-друге, може розглядатись такий варіант, як відсік наших сил на Сході від різних видів постачання з інших частин України.
Джерело: 24 канал

Окупанти у своїх атаках роблять ставку на піхотні вали, однак вікно можливостей для армії РФ закривається, - військовий експерт

четвер, 9 лютий 2023, 11:30

Військовий експерт Петро Черник зазначив, що наступ РФ триває, і пояснив, що російські окупаційні війська під час нього роблять ставку на піхотні вали у своїх атаках. Водночас говорити про великі успіхи противника не доводиться, передають Патріоти Укра...

"Пригожин уже смертник": Правозахисниця заявила, що "кухар Путіна" стрімко втрачає авторитет

четвер, 9 лютий 2023, 11:28

Скандальний ватажок терористичної ПВК Вагнер Євген Пригожин почав втрачати контроль над ув’язненими, яких відправляють на війну проти України. Окрім того, Пригожин вже не має підтримки серед оточення російського диктатора Володимира Путіна та його еліт...