Росія продовжує перекидання військ до кордонів України: У мережі з'явилися нові фото та відео

Щойно встигли закінчитися новорічні свята, як Російська Федерація відновила масштабне перекидання військової техніки та груп особового складу до території південно-східних кордонів України. Ешелони з озброєнням рухаються у бік нашої країни від Бурятії до Приморського краю, зазначають Патріоти України.

Про це повідомила група незалежних російських блогерів, які отримують щоденні відеопідтвердження міграції військової техніки РФ від своїх підписників. Склад озброєння приголомшує своїми масштабами та різноманітністю (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

"На платформах автори роликів помітили вантажівки, автозаправники, танки, бойові машини піхоти, реактивні системи залпового вогню "Град" та "Ураган". Крім того, на Новосибірську були помічені імовірно ЗРК "Тор" або ЗСУ "Шилка". Разом із технікою в 'пасажирських та товарних вагонах їде і особовий склад, проте точно його чисельність встановити складно", – вказано у повідомленні.

Автори публікації зазначили, що таке збільшення військової присутності не дає змоги розраховувати на проведення чергових навчань, якими регулярно пояснює свої мілітаристські настрої біля України Кремль. Експерти впевнені, що якщо Росія запланувала захоплення нових українських територій, то зробити це найближчим часом не дозволяє погода.

"Через теплу зиму ґрунт не замерз і не затвердів. Тому операція може бути перенесена військовим командуванням Росії на лютий. Водночас авторитетні джерела, такі як The Guardian, вважають розв'язання повномасштабної війни щодо Києва малоймовірною", – вказали фахівці.

Така позиція пояснюється досить конструктивно: для повноцінної окупації тільки столиці та великих міст на сході України може знадобитися до 325 тисяч військовослужбовців, проте російська сторона, як і раніше, не спостерігає ознак мобілізації або залучення військ національної гвардії та/або військової поліції.

Миколаїв у перші дні війни вистояв завдяки мужності простих солдатів, - генерал Марченко

середа, 25 травень 2022, 7:22

Багато жителів Миколаєва в перші дні повномасштабного вторгнення РФ боялися, що місто буде окуповане. Проте українські воїни виявили мужність і не дозволили ворожій армії просунутися. Про це в інтерв'ю "НікВесті" розповів генерал-майор Дмитро Марченко,...

Відповідь Безуглій: "Хочу підказати комітету по обороні ідею законопроекту про розстріли", - Бутусов

середа, 25 травень 2022, 7:19

Хочу підказати комітету по обороні та Мар’яна Безуглій ідею законопроекту про розстріли, який безумовно буде підтриманий суспільством: законопроект про застосування зброї проти державних службовців, які провалили спецоперації української розвідки і не ...