Росія продовжує перекидання військ до кордонів України: У мережі з'явилися нові фото та відео

Щойно встигли закінчитися новорічні свята, як Російська Федерація відновила масштабне перекидання військової техніки та груп особового складу до території південно-східних кордонів України. Ешелони з озброєнням рухаються у бік нашої країни від Бурятії до Приморського краю, зазначають Патріоти України.

Про це повідомила група незалежних російських блогерів, які отримують щоденні відеопідтвердження міграції військової техніки РФ від своїх підписників. Склад озброєння приголомшує своїми масштабами та різноманітністю (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

"На платформах автори роликів помітили вантажівки, автозаправники, танки, бойові машини піхоти, реактивні системи залпового вогню "Град" та "Ураган". Крім того, на Новосибірську були помічені імовірно ЗРК "Тор" або ЗСУ "Шилка". Разом із технікою в 'пасажирських та товарних вагонах їде і особовий склад, проте точно його чисельність встановити складно", – вказано у повідомленні.

Автори публікації зазначили, що таке збільшення військової присутності не дає змоги розраховувати на проведення чергових навчань, якими регулярно пояснює свої мілітаристські настрої біля України Кремль. Експерти впевнені, що якщо Росія запланувала захоплення нових українських територій, то зробити це найближчим часом не дозволяє погода.

"Через теплу зиму ґрунт не замерз і не затвердів. Тому операція може бути перенесена військовим командуванням Росії на лютий. Водночас авторитетні джерела, такі як The Guardian, вважають розв'язання повномасштабної війни щодо Києва малоймовірною", – вказали фахівці.

Така позиція пояснюється досить конструктивно: для повноцінної окупації тільки столиці та великих міст на сході України може знадобитися до 325 тисяч військовослужбовців, проте російська сторона, як і раніше, не спостерігає ознак мобілізації або залучення військ національної гвардії та/або військової поліції.

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...