Росія втрачає безпілотники, це негативно вплине на її оперативну ефективність у війні, - британська розвідка

Росія, ймовірно, відчуває дефіцит розвідувальних безпілотних літальних апаратів у війні проти України, що посилюється обмеженнями її внутрішніх виробничих потужностей через санкції. Про це пише Міністерство оборони Великої Британії у Twitter, передають Патріоти України.

"Росія намагалася реалізувати концепцію "розвідувального удару", яку вона вдосконалювала в Сирії, яка використовує розвідувальні БПЛА для визначення цілей, які будуть уражені бойовими літаками або артилерією", - йдеться у дописі.

У Міноборони також зазначають, що у російсько-українській війні безпілотні літальні апарати відіграють вирішальну роль для обох сторін. Хоча вони виявилися вразливими як до збиття, так і до електронних перешкод. Російська авіація з екіпажем здебільшого продовжує уникати вильотів над територією України, ймовірно, через загрозу з боку неушкоджених українських ЗРК.

"Якщо Росія продовжуватиме втрачати БПЛА нинішніми темпами, можливості російських сил розвідки та спостереження ще більше погіршаться, що негативно вплине на оперативну ефективність", - йдеться у дописі.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...