Вторгнення українських військ у Курську область Росії триває вже восьмий день, і в бій вступили бійці ще двох українських десантно-штурмових бригад - 82-ї та 95-ї, пише Forbes.
"З урахуванням підкріплення повітряними десантами український корпус вторгнення тепер містить частково або повністю шість фронтових бригад плюс два окремі батальйони і допоміжні підрозділи безпілотників, артилерії, розвідки і спецпризначенців. Загалом, можливо, близько 15 000 військовослужбовців", - ідеться у статті.
Зазначається, що багато з бригад і батальйонів, які прямують у Курську область, перекидаються з інших активних ділянок фронту, таких як Покровськ, Торецьк і Часів Яр. На думку аналітика Інституту досліджень зовнішньої політики Роба Лі, це свідчить про масштабні цілі України в цій операції, які включають довгострокову українську присутність в області.
Як пише Forbes, росіяни відбиваються силами щонайменше дев'яти мотострілецьких, десантно-штурмових, морських і арктичних полків і бригад, що потенційно може відповідати або перевищувати чисельність українських корпусів вторгнення. При цьому російські військові не згортають наступ на сході України, навіть посилюючи оборону на півдні Росії.
Як пише видання, втрати з обох сторін зростають, оскільки в бій вступають все нові сили. Українці все ще мають перевагу, і швидше за все, російському військовому командуванню на Курському напрямку доведеться розгорнути другий ешелон резервів, оскільки війська першого ешелону не зможуть зупинити наступ.
Операція ЗСУ в Курській області Росії почалася 6 серпня, а в середу, 13 серпня, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що під контролем українських сил перебувають уже 74 населені пункти Курської області.
При цьому, як писав Bloomberg, Україна тримала в таємниці від Заходу плани щодо свого вторгнення в Росію, поки її війська не завдали удару.
Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що ЄС прагне співпраці зі США, але готовий діяти рішуче, якщо Вашингтон введе мита на сталь і алюміній. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. На відкритті Ганноверського промислового ярмарку, цьогор...
28 березня Україна та Сполучені Штати провели першу тривалу розмову, запропоновану США, щодо драфту угоди про копалини. Про це пише "Суспільне", посилаючись на джерело в Офісі президента України, передають Патріоти України. Він зазначив, що робота над ...