Росіяни бояться турків: У РФ заговорили про "загострення на українському напрямку" після Карабаху

Туреччина відкрито підтримує Україну в питанні Криму, виступаючи проти російської агресії.

В результаті війни за Нагорний Карабах Росія поступилася Туреччині роллю лідера в регіоні. Наступним може стати український напрямок. Про це в інтерв'ю сепаратистському ресурсу "Аналітична служба Донбасу" повідомив російський пропагандист, експерт "Центру військово-політичної журналістики" Борис Рожин, передають Патріоти України.

Він висловив думку, що Туреччина після перемоги в Карабасі може скористатися "труднощами" Росії на українському напрямку. Сигнали таких намірів є. Так, Рожин нагадав, що недавно Україна і Туреччина підписали контракт на спільне виробництво бойових БПЛА "Байрактар". "Можуть бути використані в ході бойових дій на Донбасі", - заявив Рожин.

Він уточнив, що турецькі дрони показали високу ефективність в карабаській війні, що "дорого обійшлося" Вірменії і Росії. Крім того, зі слів пропагандиста, Туреччина відкрито підтримує Україну в питанні Криму, виступаючи проти російської агресії. "Мусується тема перегляду Ясського договору, за яким Османська Імперія за підсумками війни 1787-1791 рр. відмовилася від Північного Причорномор'я і Криму", - заявив Рожин. Він підозрює, що Туреччина в глобальному протистоянні Росії може задіяти і "українську карту". Особливо РФ варто побоюватися проблем від Анкари в чорноморському регіоні. Рожин висловив думку, що мета Туреччини - влаштувати нестабільність на російських кордонах. І поки у Анкари це виходить.

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...

Українські зброярі представили мультикаліберну платформу "КалашНаш" (фото)

неділя, 24 січень 2021, 0:32

Українське підприємство Завод «Маяк» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш». Про це повідомляє пресцентр Заводу «Маяк», інформують Патріоти України. «З метою переходу експлуатантів платформи АК на використання провідних світових патронів, роз...