Росіяни бояться турків: У РФ заговорили про "загострення на українському напрямку" після Карабаху

Туреччина відкрито підтримує Україну в питанні Криму, виступаючи проти російської агресії.

В результаті війни за Нагорний Карабах Росія поступилася Туреччині роллю лідера в регіоні. Наступним може стати український напрямок. Про це в інтерв'ю сепаратистському ресурсу "Аналітична служба Донбасу" повідомив російський пропагандист, експерт "Центру військово-політичної журналістики" Борис Рожин, передають Патріоти України.

Він висловив думку, що Туреччина після перемоги в Карабасі може скористатися "труднощами" Росії на українському напрямку. Сигнали таких намірів є. Так, Рожин нагадав, що недавно Україна і Туреччина підписали контракт на спільне виробництво бойових БПЛА "Байрактар". "Можуть бути використані в ході бойових дій на Донбасі", - заявив Рожин.

Він уточнив, що турецькі дрони показали високу ефективність в карабаській війні, що "дорого обійшлося" Вірменії і Росії. Крім того, зі слів пропагандиста, Туреччина відкрито підтримує Україну в питанні Криму, виступаючи проти російської агресії. "Мусується тема перегляду Ясського договору, за яким Османська Імперія за підсумками війни 1787-1791 рр. відмовилася від Північного Причорномор'я і Криму", - заявив Рожин. Він підозрює, що Туреччина в глобальному протистоянні Росії може задіяти і "українську карту". Особливо РФ варто побоюватися проблем від Анкари в чорноморському регіоні. Рожин висловив думку, що мета Туреччини - влаштувати нестабільність на російських кордонах. І поки у Анкари це виходить.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: