
Російський диктатор Володимир Путін доручив уряду країни-агресора РФ до 1 вересня обмежити використання у РФ іноземного програмного забезпечення, зокрема месенджери, розроблені у «недружніх країнах». Про це повідомляє пресслужба ГУР в Telegram, передають Патріоти України.
WhatsApp від Meta (організації, яка визнана у РФ екстремістською), за даними ГУР, опинився під особливою увагою, що робить його одним із головних кандидатів на потенційне блокування, йдеться у повідомленні розвідки. «Неоднозначна ситуація і з Telegram: хоча месенджер має російське походження, його нібито „незалежна“ позиція та відмова від співпраці з владою роблять його статус невизначеним», — додали в ГУР.
Російська влада вже створила новий елемент централізованої системи цифрового стеження — месенджер Max від VK. Зазначається, що усім чиновникам в РФ наказали перейти на Max. «Застосунок має повний доступ до мікрофона, камери, контактів, геолокації та файлів. Не вимикається стандартними засобами, використовує root-доступ і системні jar-файли — ознаки шкідливого ПЗ», — зазначають розвідники.
Дані з кремлівського месенджеру Max автоматично передаються на сервери, пов’язані з VK, що підконтрольна спецслужбам РФ.
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...
Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...