Росіяни похвалилася партією своїх нових винищувачів МіГ-35С

Замовлення було зроблено ще 2018 року, і наразі виготовили всього шість машин.

Навряд чи РФ зможе виробляти більше МіГ-35, впевнені аналітики / скріншот

Міноборони РФ оголосило про те, що отримало перші шість серійних винищувачів МіГ-35С, які є черговою модернізацією МіГ-29.

Як зазначає військовий портал Defence Express, замовлення на ці літаки було зроблено ще у 2018 році, тобто на виготовлення досить незначною за розміром партії винищувачів знадобилося п'ять років. Аналітики роблять висновок, що розгортання виробництва МіГ-35 у темпі значно більше навряд чи можливо для росіян в осяжній перспективі.

"Сам винищувач МіГ-35С - чергова модернізація МіГ-29, його перший політ відбувся ще в 2017 році. При цьому цей літак у РФ, скоріше, розглядався як експортна машина, в якій російські війська не дуже зацікавлені. А замовлення на шість МіГ-35С для власних сил, швидше за все, був пов'язаний з тим, що в кінці 2010-х років РФ намагався продати цю машину на експорт... За весь цей час жодного клієнта на цей винищувач так і не знайшлося", - йдеться у публікації.

Винищувач МіГ-35С - характеристики

За даними аналітиків, оновлені МіГи мають наступні характеристики:

  • максимальна злітна вага - 24 500 кг;
  • максимальне бойове навантаження - 6500 кг;
  • кількість точок підвіски - 9;
  • двигуни - 2 РД-33 серії 3М з тягою на форсажі в 8800 кгс;
  • максимальна швидкість - 2100 км / год;
  • максимальна дальність польоту - 3000 км.

Винищувач МіГ-35С - що про нього ще відомо

Зазначається, що у новій версії машини була посилена механізація крила і збільшена його площа, інтегрована нова РЛС "Жук", вбудований комплекс РЕБ, оновлений двигун РД-33, а також проведена часткова цифровізація систем та інтеграція нового озброєння, включаючи можливість ураження наземних цілей.

"У порівнянні з радянськими МіГ-29 можливості МіГ-35 значно більше, але все одно не можуть скласти конкуренцію більш важкому Су-30 або Су-35, які знаходяться в серійному виробництві. І тому до реальної експлуатації у ВКС РФ міг-35С навряд чи дійде", - вважають аналітики.

Можна рятувати сотні, якщо не тисячі життів на місяць: Україна запустила в серійне виробництво робота Ratel Н для евакуації поранених з поля бою

субота, 27 липень 2024, 15:00

Робот Ratel Н розробки Brave1 може транспортувати одразу двох поранених, він уже пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України. "Ratel Н розро...

Шалені підйомні вже не ваблять потенційних 200-х: Росія має серйозні проблеми з набором нових контрактників - ГУР

субота, 27 липень 2024, 14:15

Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...