"Зашпилились": Російські дипломати потрапили в гучний шпигунський скандал в ЄС

У Болгарії двох російських дипломатів запідозрили у шпигунстві та можуть видворити із країни, передають Патріоти України.

Уряд країни отримав листи від прокурорів із доказами які свідчать про протиправну діяльність російських дипломатів у Болгарії.

"Ми вдамося до заходів, які зобов’язані вжити і, скоріш за все, проголосимо їх (російських дипломатів – Апостроф) "персонами нон-ґрата", – сказала голова МЗС Болгарії Катерина Захарієва. Додала, що планує викликати російського посла в Софії.

24 січня головний прокурор Болгарії Іван Ґешев підтвердив початок досудового розслідування щодо двох дипломатів з Росії, яких звинувачують у шпигунстві. За даними слідства, один з дипломатів, нібито перший секретар консульського департаменту, збирав інформацію про процес виборів у Болгарії, а інший – про енергетичний сектор та заходи енергетичної безпеки в цій країні.

Експерт пояснив, чи може візит Путіна в Мінськ відновити обстріли по Україні з території Білорусі

вівторок, 28 травень 2024, 7:50

Державі-агресорові Росії було б вигідно затягнути збройні сили Білорусі у пряму участь у війні проти України. Однак у цьому не зацікавлений т.зв. президент РБ Олександр Лукашенко. Відповідну думку висловив військовий експерт Павло Лакійчук, керівник пр...

Йдуть "торги": Лакійчук пояснив, що стоїть за візитом Путіна в Білорусь

вівторок, 28 травень 2024, 6:44

Російський диктатор Володимир Путін приїхав до Білорусі та зустрівся з самопроголошеним президентом республіки Олександром Лукашенком. Ця поїздка з одного боку символічна – перепризначивши себе "президентом", Путін розставляє пріоритети. Однак візит ма...