"Російський орден йому важливіший": Кулеба дорікнув Сійярто за руйнування відносин України й Угорщини


Очільник українського МЗС Дмитро Кулеба заявив, що звинувачення його угорського колеги Пітера Сійярто про нібито втручання України в угорські вибори є безпідставними. Більше того, такі заяви глави МЗС Угорщини руйнують відносини між Києвом та Будапештом, передають Патріоти України.

Так Кулеба відреагував на висловлювання Сійярто про те, що Україна нібито втручалася в угорські парламентські вибори, які відбудуться цієї неділі, 3 квітня. Свою позицію український міністр закордонних справ висловив у коментарі "Європейській правді".

Кулеба наголосив, що, на відміну від поведінки Угорщини в Україні, наша держава ніколи не втручалися у внутрішні справи Угорщини, тим більше напередодні виборів.

"Прикро бачити, як заради короткострокової передвиборчої вигоди міністр Сійярто готовий вигадувати нісенітниці та руйнувати наші з ним відносини, які ми так довго вибудовували. Якщо орден від Лаврова для нього більш важливий за відносини зі мною, то варто так прямо і сказати", – заявив очільник МЗС України.

У чому Сійярто звинуватив Україну

Очільник угорського зовнішньополітичного відомства Петер Сійярто у середу, 30 березня, висунув звинувачення українському уряду в тому, що Україна нібито намагалася вплинути на заплановані на 3 квітня парламентські вибори в Угорщині. Він сказав, що глава МЗС України Дмитро Кулеба нібито зателефонував послу України у Будапешті, "щоб проконсультуватися про можливості впливу на результати угорських виборів".

"Не можна ігнорувати нову реальність": Боррель натякнув, що через 20 років Росії не буде

неділя, 24 вересень 2023, 17:59

Верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель припустив, що війна в Україні та кінцевий результат стануть однією з трьох рушійних сил створення нового світового порядку поряд із конкуренцією між Китаєм...

“Потуга зібрати кілька сотень тисяч смертників”: Експерт спрогнозував, чим закінчиться нова мобілізація в РФ

неділя, 24 вересень 2023, 17:48

Експерт з питань національної безпеки Іван Варченко підрахував кількість росіян, призваних до армії під час “часткової” та прихованої мобілізації, та спрогнозував невтішну для Кремля ситуацію з протестами у разі спроби поповнити армію новим “гарматним ...