​Російські ППО знову не врятували: Вчені Білорусі та КНДР потрапили під нищівний удар ізраїльських ВПС

Авіація Єврейської держави завдала потужного ракетного удару по центру розробки ракетних озброєнь Асада.

Вчені з Білорусі та Північної Кореї потрапили під ракетний удар, який ВПС Ізраїлю завдали 13 квітня по сирійському місту Масіаф, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Debkafile.

Метою ізраїльтян став Науково-дослідний центр. Відзначається, що ця атака була однією з найпотужніших. Центр практично повністю зруйнували. Багато загиблих і поранених. Розвідка стверджує, що на момент атаки в сирійському центрі перебували іноземні вчені, що спеціалізуються на ракетних технологіях. Мова про фахівців з Білорусі та КНДР. Поки невідомо, чи вдалося їм вижити. Примітно, що сирійські війська намагалися перехопити ізраїльські ракети російськими ППО. Однак безуспішно, ті досягли мети і розгромили майже всі об'єкти центру.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...