Розплата неминуча: У майбутньому росіян на кілька років накриє депресія і переживання катастрофи, - Арестович

Радник голови ВП Олексій Арестович переконаний, що росіян в майбутньому накриє на кілька років депресія і переживання катастрофи моральної, політичної та економічної, передають Патріоти України.

"...А ось коли почнеться розгром на полі бою з переходом ЗСУ в наступ, і в цей же приблизно час почне наздоганяти економіка, то важкий прес ілюзій, в який були запресовані всі вільні люди Росії, безпосередньо почне наздоганяти", - вважає Арестович.

Він також розповів як, на його думку, РФ буде переживати післявоєнну катастрофу. "Вони, напевно, будуть думати, що це там десь далеко розгромили, а ми тут нічого. Ні, це буде класична військова поразка з усіма її наслідками - соціальними. Це означає, що кожен росіянин, фізично, буде перебувати в ситуації переживання катастрофи. Моральної, політичної, економічної і т.д., цей маховик ще тільки починається. Він ще не діє", - зазначає Арестович.

Однак, за його словами, важкі наслідки, військова катастрофа, для розуміючих людей настала. "А такі наслідки, як стискання шагреневої шкіри, ринку російських озброєнь, втрата геополітичного впливу з багатьох аспектів і взагалі перетворення Росії на чумний барак, путінської Росії, від якої всі шарахаються, це ще роками розгортатиметься. Ось безпосереднє відчуття тотальної катастрофи, ось, що все завалилося, все не так. А за цим же слід один дуже болючий висновок - все, у що ми вірили, виявилося неправдою", - вважає Арестович.

Він зазначає, що це - перехід соціально-політичної катастрофи в індивідуальну катастрофу кожного громадянина, який це буде переживати.

Катастрофа армії конвертується в катастрофу режиму, катастрофа економіки і армії в катастрофу режиму, а вона вже - в особисту моральну катастрофу кожного, хто в це вірив і сподівався, клацав пультом телевізора, кричав "Росія — вперед!"і т.д., маючи на увазі Кремль і путінський режим, тому що Росія і путінський режим це дуже різні речі. І ось їх чекає кожного персонально моторошна моральна катастрофа, яка підбирається. Вона тільки-тільки одягає чоботи, навіть ще не вийшла. А вже досить багато неприємностей. Ось це потрібно зрозуміти. І хто до цього раніше підготується морально, завдяки тому, що прослуховує наші передачі, він як би раніше буде готовий до цієї історії. Тому що пережити доведеться страшний не просто тягар, а страшні роки доведеться пережити", - упевнений Арестович.

"Росіяни прискорили підготовку": Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців, - польський генерал

понеділок, 6 лютий 2023, 7:43

Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців. Так вважає Вальдемар Скшипчак, колишній командувач польських сухопутних військ, а нині генерал запасу. В інтерв'ю телеканалу Polsat News він сказав, що найближчим часом очікує російського наст...

Молдова на прицілі Кремля: Піонтковський розповів, чи загрожує Кишеневу вторгнення

понеділок, 6 лютий 2023, 7:35

Російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський прокоментував ймовірність повномасштабного вторгнення військ РФ на територію Молдови, передають Патріоти України. Раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Кишенев потрапив під вплив Заходу й зв...