
Угорщина наблизилася до сценарію потенційного виходу з Європейського Союзу, шанси на це з минулого року значно зросли. Про це заявив колишній глава Центрального банку Угорщини, Андраш Сімор, повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.
Сімор зазначив, що вихід Угорщини з Євросоюзу не є найбільш імовірним сценарієм, але "він можливий". "Його ймовірність становила 10% минулого року, наразі зросла до 20%-30%", - зазначив він.
Зазначається, що дефіцит бюджету Угорщини зріс до рекордного показника після того, як прем’єр-міністр Віктор Орбан почав витрачати гроші перед минулорічними виборами, на яких він виграв.
Країна також має найвищу в ЄС інфляцію та ключову процентну ставку в той час, коли понад 30 мільярдів доларів допомоги ЄС залишаються заблокованими. Ці кошти були затримані блоком через відступ уряду від демократичних зобов'язань і ймовірне хабарництво. "Я боюся, що уряд Угорщини спрямує країну в ситуацію, коли вихід з Європейського Союзу стане реальною альтернативою", - сказав Сімор.
Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...