
У Києві викрито потужну ботоферму, яку російська інтернет-агентура використовувала для дискредитації України перед міжнародною спільнотою. Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України.
Відзначається, що зловмисники поширювали через соцмережі антиукраїнські гасла і дезінформацію про результати проведення Кримської платформи. Основна діяльність зловмисників була сфокусована на мережах Facebook, Instagram і Tik-Tok.
Для поширення перекручених фактів і відвертої дезінформації вони адміністрували більше 15 тис. анонімних акаунтів. Встановлено, що серед організаторів протиправної діяльності - четверо жителів Києва. Для здійснення інформаційно-підривних операцій вони переобладнали приміщення одного з офісів у центральному районі столиці.
Гроші за публікації зловмисники отримували з території РФ через заборонені в Україні електронні платіжні системи. Під час обшуків у приміщеннях ботоферми правоохоронці виявили 300 модемів для доступу в інтернет, кілька тисяч сім-карт різних операторів мобільного зв'язку, десятки мобільних терміналів і комп'ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.

У рамках кримінального провадження за фактом несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або мереж електрозв'язку) за ст. 361 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення та притягнення до відповідальності осіб, причетних до нього.

Латвійська розвідка попереджає про можливі гібридні провокації з боку росії проти країн східного флангу НАТО, зокрема держав Балтії та Польщі, передають Патріоти України. Як повідомляє Fox News із посиланням на представників спецслужб, метою таких дій ...
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...