​Селфі на фоні Кремля і анекдот про "обіср*них бандерівців": Бізнесу невістки Кернеса оголосили бойкот в Україні

У Мережі розгорається скандал навколо київської бізнесвумен Юлії Привалової. Українці закликають бойкотувати компанію Yaro, засновницею та власницею котрої є Юлія Привалова. Як повідомляли Патріоти України, Привалова днями опублікувала пост на своїй сторінці в Instagram, в якому радісно позує на Красній площі в Москві на тлі Кремля і знущається над українцями.

Зараз сторінка Привалової закрита. Жінка є невісткою нині покійного екс-мера Харкова Геннадія Кернеса. Однак українофобці це вже не допоможе.

Хвиля обурення обрушилася на ту, котра живе за рахунок «обіср*них бандерівців». Українці закликають до бойкоту її компанії Yarо.

"У Києві є така компанія Yarо, пропонує здорове харчування. Але у компанії засновниця, яка, здається, не дуже здорова, тобто захворіла окупантами і антиукраїнськими анекдотами. Я купував їх продукцію. Більше не буду і вас закликаю. Такі "хвороби" лікуються тільки гривнею. Надійно ", - написав у Facebook депутат Верховної Ради Володимир Ар'єв.

Багато людей підтримали таку думку." Бойкот продукції українофобів. Обійдуться без наших грошей. Але, "Яро"! В нас війна! Наші території захоплені Росією і перетворені в гетто. Люди гинуть! Вам не соромно? Нехай в Росії і продають свій продукт. Шкода. Смачні були цукерки. Яке прикре сам***бство.

Санкції у дії: США конфіскували іранську нафту з танкера під прапором Росії

п’ятниця, 27 травень 2022, 7:55

США конфіскували іранську нафту, що зберігалася на російському судні поблизу грецького острова Еввія в Егейському морі. Про це з посиланням на джерела у Греції повідомили агенції AP та Reuters. Після «судового втручання влади США щодо вантажу корабл...

Військово-транспортна авіація Канади терміново доправляє Україні такі потрібні ЗСУ гаубиці М777 (відео)

п’ятниця, 27 травень 2022, 7:28

Відео опублікував Генеральний штаб ЗСУ. . "Можливо, ви чули, що наш тактичний повітряний загін CC130J доставив майже 2 мільйони фунтів вантажів військових пожертв від імені наших союзників і партнерів на підтримку глобальних зусиль щодо допомоги Украї...