Серед підрозділів десантників ООС відбулися змагання на визначення кращого кулеметного розрахунку

Повідомляється, що на одному з полігонів у районі ООС проведено змагання на визначення кращого кулеметного розрахунку ДШКМ-ТК та ПКМ серед підрозділів окремої десантно-штурмової бригади, зазначають Патріоти України.

Змагання проводились у чотирьох номінаціях: перевірка теоретичних знань тактико-технічних характеристик зазначеного озброєння, виконання нормативів з вогневої підготовки, виконання вправ стрільб на влучність та подолання смуги перешкод з подальшим виконанням вправ стрільб.

Відбулись змагання десантників на визначення кращого кулеметного розрахунку. Фото: пресслужба ООС

Відбулись змагання десантників на визначення кращого кулеметного розрахунку. Фото: пресслужба ООС

В ході змагань десантники продемонстрували високий рівень підготовки, а також, мали змогу підвищити свою професійну майстерність, обмінятися знаннями та досвідом.

Відбулись змагання десантників на визначення кращого кулеметного розрахунку. Фото: пресслужба ООС

Відбулись змагання десантників на визначення кращого кулеметного розрахунку. Фото: пресслужба ООС

В свою чергу, декілька днів тому, на Дніпропетровщині відбулися змагання на кращого фахівця та екіпаж звязку серед підрозділів 25 Окремої Повітрянодесантної Дніпропетровської Бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України,

Про це повідомила служба звязків з громадськістю 25 Окремої Повітрянодесантної Дніпропетровської Бригади.

На Дніпропетровщині відбулися змагання на кращого фахівця та екіпаж звязку. Фото: 25 Окрема Повітрянодесантна Дніпропетровська Бригада

Зазначається, що протягом двох днів, були визначенні кращі зв’язківці-десантники у різних номінаціях. Зокрема, фахівця радіорелейного, телекомунікаційного та радіозв’язку, а також кращий екіпаж командно-штабної машини та комплексної апаратної зв’язку.

Окрім демонстрації своїх професійних знань та навичок, зв’язківці-десантники змагалися у швидкісній стрільби з пістолету та автомату, здійснювали метання гранати на влучність, проводили евакуацію умовно пораненого з командно-штабної машини з наданням йому домедичної допомоги тощо, йдеться у повідомленні.

​Ну прямо як їх друзяки-росіяни: Військовий корабель Ірану вторгся в територіальні води Естонії

неділя, 25 липень 2021, 9:20

Військовий корабель Ірану Sahand, що прямував до Санкт-Петербурга, без дозволу зайшов в територіальні води Естонії з північно-західного боку острова Осмуссаар. Про це інформує видання ERR з посиланням на заяву естонського департаменту поліції і прикорд...

Радник "завгоспа" Зеленського має право на приватну думку: Високопоставлений американський дипломат прокоментували заяву Арестовича про "переорієнтацію України на Схід"

неділя, 25 липень 2021, 9:08

Тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент раніше зауважив, що ніколи не бачився з Арестовичем. Кент сумнівається, що посадовець представляє офіційну позицію влади, повідомляють Патр...