Шахрайство, відмивання грошей і не тільки: США оголосили нові обвинувачення російським олігархам

Міністерство юстиції США 22 лютого оголосило про низку кримінальних і цивільних заходів, спрямованих проти підсанкційних російських олігархів та інших осіб, звинувачених у підтримці Кремля і його військових. Про це повідомила оперативна група KleptoCapture при американському Мін’юсті, покликана стежити за дотриманням санкцій на території країни, передають Патріоти України з посиланням на CNN.

У Нью-Йорку були оприлюднено звинувачення проти російського банкіра, президента другого найбільшого в Росії банку – Втб – Андрія Костіна, та двох його посередників, які проживають у США та були заарештовані 22 лютого.

Костіна у Штатах звинувачують в участі у схемі з обходу санкцій і відмивання грошей для фінансування двох супер’яхт та утримання розкішного будинку у штаті Колорадо.

Також Вашингтон оприлюднив обвинувальний акт щодо росіянина Владислава Осипова, який мешкає у Швейцарії. Його звинувачують у банківському шахрайстві, пов'язаному з експлуатацією розкішної яхти Tango, що належить підсанкційному російському олігарху Віктору Вексельбергу.

Йдуть "торги": Лакійчук пояснив, що стоїть за візитом Путіна в Білорусь

вівторок, 28 травень 2024, 6:44

Російський диктатор Володимир Путін приїхав до Білорусі та зустрівся з самопроголошеним президентом республіки Олександром Лукашенком. Ця поїздка з одного боку символічна – перепризначивши себе "президентом", Путін розставляє пріоритети. Однак візит ма...

"Зачистки" в розпалі: Путін розправився з розробниками гіперзвукових технологій - вирок отримав ще один вчений-інженер

вівторок, 28 травень 2024, 6:28

Суд Санкт-Петербурга виніс вирок Анатолію Маслову. Він обіймав посаду головного наукового співробітника Інституту теоретичної та прикладної механіки Сибірського відділення РАН. Наразі його звинуватили в держзраді і засудили до чотирнадцяти років колоні...