
Угорщина продовжить постачати електроенергію до України, начебто, "аби не ускладнювати становище угорської громади на Закарпатті". Про це заявив глава МЗС країни Петер Сіярто у неділю, 22 лютого, передають Патріоти України.
"Ми повинні бути особливо обережними у цьому питанні, оскільки по той бік кордону живуть угорці. Тоді як зупинка експорту електроенергії, що вплине насамперед на Закарпаття, спричинить особливі проблеми, виклики та страждання для тих сімей", - зазначив міністр.
Водночас Сірто підтвердив, що Угорщина на засіданні Ради ЄС із закордонних справ 23 лютого заблокує ухвалення 20-го пакета санкцій проти РФ.
Відповідна позиція уряду зберігатиметься, допоки Кихв не відновить транзит нафти Дружбою.
Раніше голова уряду Угорщини Віктор Орбан почав шантажувати Київ постачанням електроенергії, вимагачаючи відновити транзит російської нафти. До цього енергетичний ультиматум висунув Фіцо.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....