Що нового Путін сказав про Україну на саміті G20 та чому відмовилися від участі Байден та Сі

Президент США Джо Байден та очільник Китаю Сі Цзіньпін відмовились від онлайн зустрічі G20, яка відбулася сьогодні, 22 листопада. На ній вперше через 2 роки бере участь російський диктатор Володимир Путін. Чому лідери двох найпотужніших держав не вийшли на зв’язок і хто з партнерів України таки пішов слухати виступ диктатора, Патріоти України пропонують дізнатися про це більше.

Чому Сі та Байден відмовилися від зустрічі

Джозеф Байден та Сі Цзіньпін сколихнули світову спільноту. Одразу після візиту другого до Сан-Франциско, обидва лідери відмовились взяти участь в онлайн саміті G20.

Багато ЗМІ і справді вхопились у те, що вся справа в Путіні. Так, це було б правильно, бо сидіти і дивитися в очі цьому людожеру навряд дуже цікаво, а розмовляти з ним цивілізованими методами - вкрай цинічно. Але це не завадило бути на саміті президенту Франції Еманюелю Макрону, Голові Євроради Шарлю Мішелю, президентці Єврокомісії Урсулі Фон дер Ляєн, прем’єру Канади Трюдо і так далі. Тож цей висновок майже напевно неправильний.

Проте Путін там таки виступив, при чому як завжди завів таку шарманку, що аж вуха в’януть. На відео трансляції видно, як прем’єр Іспанії Санчес ніби від нудьги та нерозуміння ледь стримується, що не заснути. Прем’єр Індії Нарендра Моді намагався слухати уважно, але свою голову таки підстрахував рукою.

Що Путін сказав про Україну

У відповідь на виступи західних лідерів, Путін заговорив про війну. На його думку, усі нібито занадто акцентують на тому, що Росія почала війну, а мають натомість звернути увагу на те, що Україна не хоче миру. В цей момент в своїй труні напевно перевернувся англійський письменник Орвел. Його книга “1984” схоже потроху втілюється в реальність.

На цьому путінська брехня не закінчилася. З початком війни в Україні світ пережив раптову економічну кризу, зокрема значно зросли ціни на паливо та продовольство. Виникли і логістичні проблеми. І хто ж у цьому винний, думаєте ви? Питання риторичне, але Путін вважає, що у всьому винні “великі економіки світу".

Справа у тому, що ця онлайн зустріч уже друга за останні два дні. На першій з них лідери обговорювали ситуацію на Близькому сході. На ній зокрема був присутній президент Китаю Сі. Пекін намагається активно впливати на ситуацію в регіоні. Сам очільник КНР неодноразово виступав за створення повноцінної держави Палестина. На другій же країни більше звернули увагу на питання клімату на економічного розвитку. Напевно кліматична повістка не першочергова для КНР.

Крім того сьогодні Сі зустрічає в Пекіні іншого представника Росії - голову Держдуми РФ Володіна. Тож говорити про холод у відносинах двох диктатур зарано. Схоже китайський лідер встиг обговорити, що хотів і вирішив не засиджуватись на саміті. І Байдена і Сі на саміті замінили чиновники нижчого рангу.

Джерело: ТСН.ua

Путін піднімає ставки: РФ створила ракету "Орешник", порушивши домовленості укладені з США, - Forbes

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:55

Балістична ракета середньої дальності "Орешник", якою РФ 21 листопада атакувала Дніпро, була створена "підступними" порушниками Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності від 1987 року. Про це пише Forbes, передають Патріоти України. Жур...

"Основна подія": Британська розвідка назвала фактор, що змінив характер російсько-української війни

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:25

За 1000 днів конфлікту Повітряно-космічні сили Росії, незважаючи на технологічну та чисельну перевагу, не змогли домогтися переваги в повітрі над Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у X (Twitter). "О...