"Щоб не бути без досвіду, як "зелені": Королевська пояснила, навіщо її 19-річний син балотується в депутати

Нардепка впевнена, що політична діяльність не завадить синові здобувати вищу освіту, оскільки "сучасні діти" цифровізовані і вміють оптимізувати свій час.

Народна депутатка від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Наталія Королевська заявила, що молодість не завадить її 19-річному сину почати політичну кар'єру. Про політичні амбіції своєї дитини Королевська розповіла в коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

Її син Ростислав Солод балотується в депутати міськради Краматорська. "Дитині – 19 років (рівно стільки років я в політиці), і в принципі все його життя проходило в політичному середовищі", – зазначила Королевська.

Вона розповіла, що з початком пандемії коронавірусу разом з сином багато їздила з гуманітарними місіями по країні. "І коли він занурився в це життя вже не з боку, не очима мами, а своїми власними, коли у нього така ініціатива (балотуватися – ред.) виникла, то була моє умова:"Якщо ти хочеш йти в політику і якось хочеш себе проявляти, то йди, будь ласка, на Донбас: ти там народився, ти там виріс", – розповіла Королевська.

Політикиня пояснила, що якщо люди довірять синові бути депутатом міськради на Донбасі, то вона не зможе бути проти цього. Королевська зазначила, що відсутність закінченої вищої освіти і досвіду не є перешкодою початку політичної кар'єри.

"Я думаю, що точно краще розпочинати з самих низів на політичних сходах, ніж потім в 20 років ставати депутатом Верховної Ради, як наобирали тут зелені, яка до цього не мала ні досвіду, ні якогось місця роботи", – сказала вона.

І додала, що політична діяльність не завадить синові здобувати вищу освіту, оскільки сучасні діти цифровізовані і вміють оптимізувати свій час. "А не впорається, значить, буде відповідати за це", – сказала Королевська.

Також вона уточнила, що не реагує на критику щодо участі сина у виборах, оскільки "давно не читає фейсбук", але "у кожного є право на свою думку".

З архіву ПУ. Десь на півночі РФ протяжно виє безнадійно поламаний старий "Кузя": До складу ВМС США ввели корабель-невидимку класу "Цинциннаті" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:00

Новачок став вже десятим кораблем свого класу у складі ВМС США. 5 жовтня у склад військово-морського флоту США ввели новий бойовий корабель-невидимку прибережної зони LCS 20 USS Cincinnati (“Цинциннаті”), повідомляють Патріоти України 6 жовтня 2019 рок...

"У нас палили на вулицях автомобілі, анархісти і покидьки з усього світу": Лукашенко заявив, що "тікати не збирається" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:30

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко дає зрозуміти, що не має наміру залишати країну під тиском протестів. Пряма мова: "Президент ніколи не тікав і тікати не збирається. Я прожив дотатньо в цьому житті... Але якщо хтось думає, що я з...