
Американський мільярдер Ілон Маск, якого президент Дональд Трамп призначив главою Департаменту ефективності уряду (DOGE), заявив, що працює над закриттям Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Про це повідомляють Reuters та Axios, передають Патріоти України.
Так, Маск заявив, що робота USAID «не підлягає відновленню». Представники Трампа ще не коментували ситуацію, але раніше в неділю президент заявив журналістам, що USAID «керують радикальні божевільні, і ми виженемо їх, а потім ухвалимо рішення» про його майбутнє.
«Ми закриваємо його (USAID – ред.). Я докладно обговорив з ним (Трампом – ред.), і він погодився, що нам слід закрити його. Я насправді кілька разів перепитував: «Ви впевнені?», – сказав Маск. Він сказав, що Трамп відповів: «Так».
Мільярдер не сказав, які юридичні повноваження, на його думку, має Білий дім, щоб закрити федеральне агентство без схвалення Конгресу. Але, за його словами, ця ідея отримала «повну підтримку президента».
Президент США, коментуючи роботу Маска щодо скорочення витрат, заявив, що він добре виконує свою роботу.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою