Щоб уникнути ще більшої ганьби: Росія відмовилася від участі в Олімпіаді-2024 і почала погрожувати своїм "нейтральним" спортсменам кримінальними справами

Олімпійський комітет Росії (ОКР) нагадав спортсменам, які погодяться виступати на Іграх-2024 у Парижі під нейтральним прапором, про те, що це може призвести до "порушення російського законодавства". В організації таким чином оцінили умови допуску представників РФ до змагань у столиці Франції.

Про це йдеться в офіційній заяві ОКР у відповідь на рішення Спортивного арбітражного суду в Лозанні (CAS) відхилити апеляцію росіян на тимчасове вилучення зі складу Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

В ОКР особливо наголосили, що "російські спортсмени та офіційні особи не візьмуть участі в Іграх XXXIII Олімпіади в Парижі".

"Дане рішення CAS – ще одне свідчення того, що громадянська та спортивна дискримінація, спрямована проти росіян, напередодні Ігор у Парижі досягла небачених масштабів. Що стосується окремих спортсменів, які, як і раніше, готові прийняти принизливі критерії можливої участі в Іграх, то навіть щодо них МОК робить всі зусилля для мінімізації числа запрошених. Не можна виключати й запровадження нових додаткових параметрів відсіву – нещодавно Лозанна прямо заявила про це. При цьому згода навіть із поточними вимогами "відповідності" може призвести до порушення російського законодавства (в РФ засудження війни в Україні називають "дискредитацією армії" і переслідується за КК РФ. – Ред.)", – заявили в ОКР.

Нагадаємо, у жовтні ОКР ввів до свого складу спортивні ради Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України, за що і був покараний МОК. На ОІ-2024 росіяни виступатимуть лише в індивідуальних змаганнях. При цьому вони мають відповідати жорстким вимогам. Зокрема, у Парижі не зможуть боротися за медалі службовці збройних сил та правоохоронних органів.

Окупанти атакували дроном швидку на Харківщині

субота, 13 квітень 2024, 15:39

Російська окупаційна армія у суботу, 13 квітня, атакувала безпілотником автівку швидкої допомоги у Харківській області, внаслідок чого постраждав водій бригади. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. За йо...

"Я знав, на що йшов": Очільник Херсонської ОВА прокоментував замах на своє життя

субота, 13 квітень 2024, 15:16

Очільник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін підтвердив інформацію СБУ про те, що на нього готували замах. Про це він повідомив у відео, опублікованому в офіційному Телеграм-каналі, передають Патріоти України. "Так, це дійс...