Щось задумав? Сі Цзіньпін закликав керівників нацбезпеки Китаю готуватися до "найгіршого сценарію"

Лідер Китаю Сі Цзіньпін закликав своїх високопосадовців з національної безпеки подумати про "найгірші сценарії" і підготуватися до "штормового моря". Як пише CNN, ця заява прозвучала на тлі нарощування владою Китаю зусиль з протидії будь-яким передбачуваним внутрішнім і зовнішнім загрозам, передають Патріоти України.

"Складність і труднощі питань національної безпеки, з якими ми зараз стикаємося, значно зросли. Ми повинні дотримуватися базового мислення, яке передбачає найгірший сценарій, і бути готовими пройти серйозні випробування сильними вітрами і бурхливими хвилями, і навіть небезпечними, штормовими морями", - сказав Сі Цзіньпін у вівторок на засіданні партійної Комісії з національної безпеки.

Останні суворі заяви Сі прозвучали в той час, коли Пекін стикається з безліччю викликів, - від проблем в економіці до того, що він вважає все більш ворожою міжнародною обстановкою, зазначає CNN.

За словами Сі, перед лицем "складної та серйозної" ситуації Китай повинен прискорити модернізацію сил і засобів своєї національної системи безпеки, приділяючи особливу увагу підвищенню їхньої ефективності в "реальних бойових діях і практичному застосуванні".

Він також закликав Китай просуватися в створенні системи моніторингу та раннього попередження загроз національній безпеці, підвищувати рівень освіти в галузі національної безпеки і вдосконалювати управління даними і безпекою штучного інтелекту.

Сі Цзіньпін також заявив, що Китай повинен активно формувати "безпечне зовнішнє середовище", щоб краще підтримувати безпеку "відкритості" країни і сприяти глибокій інтеграції розвитку і безпеки".

Моль у майці та спортивних штанях Adidas: З'явилися рідкісні кадри з Путіним, коли той супроводжував Собчака на відпочинку у Фінляндії (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 4:15

Майбутній російський диктатор у 90-ті роки їздив з Анатолієм Собчаком на острів Торсе на зустріч з імпортером деревини з РФ. Судячи з відео, Володимир Путін мав недбалий вигляд, у такому вигляді його ще не бачили. Фінський мовник Yle показав низку віде...

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...