Лідер Китаю Сі Цзіньпін закликав своїх високопосадовців з національної безпеки подумати про "найгірші сценарії" і підготуватися до "штормового моря". Як пише CNN, ця заява прозвучала на тлі нарощування владою Китаю зусиль з протидії будь-яким передбачуваним внутрішнім і зовнішнім загрозам, передають Патріоти України.
"Складність і труднощі питань національної безпеки, з якими ми зараз стикаємося, значно зросли. Ми повинні дотримуватися базового мислення, яке передбачає найгірший сценарій, і бути готовими пройти серйозні випробування сильними вітрами і бурхливими хвилями, і навіть небезпечними, штормовими морями", - сказав Сі Цзіньпін у вівторок на засіданні партійної Комісії з національної безпеки.
Останні суворі заяви Сі прозвучали в той час, коли Пекін стикається з безліччю викликів, - від проблем в економіці до того, що він вважає все більш ворожою міжнародною обстановкою, зазначає CNN.
За словами Сі, перед лицем "складної та серйозної" ситуації Китай повинен прискорити модернізацію сил і засобів своєї національної системи безпеки, приділяючи особливу увагу підвищенню їхньої ефективності в "реальних бойових діях і практичному застосуванні".
Він також закликав Китай просуватися в створенні системи моніторингу та раннього попередження загроз національній безпеці, підвищувати рівень освіти в галузі національної безпеки і вдосконалювати управління даними і безпекою штучного інтелекту.
Сі Цзіньпін також заявив, що Китай повинен активно формувати "безпечне зовнішнє середовище", щоб краще підтримувати безпеку "відкритості" країни і сприяти глибокій інтеграції розвитку і безпеки".
Війна Росії з Україною є найбільшою тактичною і стратегічною помилкою в сучасній історії. Таку думку президент Фінляндії Александер Стубб висловив в інтерв'ю виданню The Sydney Herald, передають Патріоти України. . "Я б стверджував, що це найбільша та...
Загальна кількість таких ракет досягне "тризначних показників" уже найближчими місяцями, стверджує Крістіан Фройдінг. Вже до кінця липня ЗСУ отримають на озброєння перші українські ракети великої дальності, виробництво яких профінансувала Німеччина. Пр...