Шотапашлонєтак: "Екс-міністра" освіти "ДНР" виганяють з Росії, в'їзд в Донецьк теж заборонений

Тетяну Мармазову можуть депортувати до ... України.

Тетяну Мармазову затримали в Тулі. Фото: novorosinform.org.Російська влада зобов'язала покинути країну екс-"міністра освіти ДНР" Тетяну Мармазову. Згідно із записом у Facebook ще одного екс-функціонера "ДНР" Олександра Кофмана, вона повинна сама виїхати через будь-який КПП, повідомляють Патріоти України.

Більш того, за словами Мармазової, їй заборонено в'їзд і в "ДНР", в зв'язку з чим її можуть депортувати до ... України.

"Я неодноразово умовляв її (Мармазову - Ред.) повернутися поки в ДНР але, за її словами, їй було заборонено сюди в'їзд. На жаль, я не можу це перевірити, але якщо це так, то це більш ніж дивно, і я впевнений, що Глава Республіки Олександр Володимирович Захарченко обов'язково розбереться, хто був ініціатором подібної заборони і чому. Факт залишається фактом. Тетяна не могла повернутися в ДНР і не могла залишатися в РФ", - написав Кофман.

Екс-"міністра освіти" самопроголошеної "ДНР" Тетяну Мармазову в Росії звинувачують в порушенні міграційного законодавства.

В Ізраїлі презентували бойового робота-прикордонника - його вже тестують у секторі Газа (фото, відео)

неділя, 16 травень 2021, 8:17

В армії Ізраїлю представили автоматизовану систему Jaguar, яка представляє собою унікального робота-прикордонника. Як пише Israel Defense Forces, в даний момент цю незвичайну техніку використовують для роботи в секторі Газа на півдні Ізраїлю, передають...

НАТО не квапиться зробити крок назустріч Україні: Американський дипломат назвав причину і розповів, чого чекати далі

субота, 15 травень 2021, 23:44

НАТО не квапиться виконувати свою обіцянку про надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства в Альянсі, оскільки побоюється спровокувати президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив американський дипломат Александр Вершбоу під час Київського б...