Шотапашлонєтак: "Екс-міністра" освіти "ДНР" виганяють з Росії, в'їзд в Донецьк теж заборонений

Тетяну Мармазову можуть депортувати до ... України.

Тетяну Мармазову затримали в Тулі. Фото: novorosinform.org.Російська влада зобов'язала покинути країну екс-"міністра освіти ДНР" Тетяну Мармазову. Згідно із записом у Facebook ще одного екс-функціонера "ДНР" Олександра Кофмана, вона повинна сама виїхати через будь-який КПП, повідомляють Патріоти України.

Більш того, за словами Мармазової, їй заборонено в'їзд і в "ДНР", в зв'язку з чим її можуть депортувати до ... України.

"Я неодноразово умовляв її (Мармазову - Ред.) повернутися поки в ДНР але, за її словами, їй було заборонено сюди в'їзд. На жаль, я не можу це перевірити, але якщо це так, то це більш ніж дивно, і я впевнений, що Глава Республіки Олександр Володимирович Захарченко обов'язково розбереться, хто був ініціатором подібної заборони і чому. Факт залишається фактом. Тетяна не могла повернутися в ДНР і не могла залишатися в РФ", - написав Кофман.

Екс-"міністра освіти" самопроголошеної "ДНР" Тетяну Мармазову в Росії звинувачують в порушенні міграційного законодавства.

Російські ліберали втрачають удавану порядність на кримському питанні: Парфьонов загримів у "Миротворець"

субота, 24 липень 2021, 11:55

Відомий російський журналіст Леонід Парфьонов опинився в "чистилищі" Миротворця після інтерв'ю з колегою з Києва Євгеном Кисельовим. Під час бесіди автор і ведучий циклу передач "Намєдні" не зміг відповісти на знакове запитання "Чий Крим?". Так, модера...

Може на Банковій дослухаються: Лана Зеркаль розповіла, як треба діяти Україні щодо уоди по "Північному потоку-2":

субота, 24 липень 2021, 11:43

Після оприлюднення угоди США і Німеччини щодо "Північного потоку-2" має докласти масксимум зусиль і довести, що українська газотранспортна система є реальною альтернативою монополії "Газпрому", а її збереження потрібне Європі. Про це написала радниця м...