Штучний інтелект відповів, чи закінчиться війна в Україні після смерті Путіна

Штучний інтелект ChatGPT не впевнений, що розв'язана Росією війна проти України закінчиться в 2023 році, передають Патріоти України.

Таку відповідь отримали журналісти видання Liga.Tech, запитавши у чат-бота зі штучним інтелектом ChatGPT, коли закінчиться війна в Україні. Він відповів, що ситуація є "складною та багатогранною", тож важко спрогнозувати, коли все завершиться.

"Хоча дипломатичні зусилля тривають, прогрес у досягненні тривалого припинення вогню та розв'язання основних проблем, які призвели до конфлікту, незначний. Цілком можливо, що війна може тривати після 2023 року, якщо не стануться значні зміни в політичній та дипломатичній ситуації", - сказав ChatGPT.

Штучний інтелект також сумнівається, що Росія обов'язково завершить бойові дії після смерті глави Кремля Володимира Путіна. Чат-бот вважає, що тривалість війни визначається багатьма факторами, а дії та рішення окремої особи є лише одним із них.

"Тривалість конфлікту визначається різними факторами, і дії та рішення окремої особи, навіть такої "могутньої", як президент Росії, є лише одним із багатьох факторів, які можуть вплинути на хід війни. Важливо зазначити, що війна в Україні є складною проблемою з глибокими історичними, політичними та економічними коренями, і її вирішення, ймовірно, вимагатиме багатогранного підходу", - відповів штучний інтелект.

Щодо чуток про серйозні хвороби Путіна, чат-бот радить все ж користуватися офіційною інформацією, а не здогадками.

"Російська конституція вимагає, щоб президент проінформував Раду Федерації про свою неспроможність. Поки що офіційної інформації про те, що Путін страждає на серйозну хворобу, немає", - відповів ChatGPT. При цьому чат-бот додав, що інформація про здоров'я світових лідерів зазвичай ретельно охороняється, тому існує ймовірність того, що громадськості відомо не все.

Окрім цього, ChatGPT вважає малоймовірним, що Путін знову спробує захопити Київ, оскільки це призведе до "міжнародного осуду та потенційно тяжких наслідків для Росії".

Росія ставиться до українських дітей як до "військових трофеїв". Навіть пишається нашим звинуваченням, - прокурор МКС

вівторок, 21 березень 2023, 23:15

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що Росія поводиться з дітьми як з військовими трофеями, передають Патріоти України. "Ви повинні доглядати за ними (за дітьми - ред.). Якщо вони не в безпеці, ви переміщуєте їх в безпечну частин...

Будуть і далі за них молитися?: В Одесі росіяни вдарили ракетами по будинку на території монастиря УПЦ МП (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 22:43

Росіяни ввечері, 21 березня, випустили по Одесі чотири ракети. Дві з них вдалось збити, інші поцілили по триповерховому будинку на території одного із монастирів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. "Росія...