Штучний інтелект відповів, чи закінчиться війна в Україні після смерті Путіна

Штучний інтелект ChatGPT не впевнений, що розв'язана Росією війна проти України закінчиться в 2023 році, передають Патріоти України.

Таку відповідь отримали журналісти видання Liga.Tech, запитавши у чат-бота зі штучним інтелектом ChatGPT, коли закінчиться війна в Україні. Він відповів, що ситуація є "складною та багатогранною", тож важко спрогнозувати, коли все завершиться.

"Хоча дипломатичні зусилля тривають, прогрес у досягненні тривалого припинення вогню та розв'язання основних проблем, які призвели до конфлікту, незначний. Цілком можливо, що війна може тривати після 2023 року, якщо не стануться значні зміни в політичній та дипломатичній ситуації", - сказав ChatGPT.

Штучний інтелект також сумнівається, що Росія обов'язково завершить бойові дії після смерті глави Кремля Володимира Путіна. Чат-бот вважає, що тривалість війни визначається багатьма факторами, а дії та рішення окремої особи є лише одним із них.

"Тривалість конфлікту визначається різними факторами, і дії та рішення окремої особи, навіть такої "могутньої", як президент Росії, є лише одним із багатьох факторів, які можуть вплинути на хід війни. Важливо зазначити, що війна в Україні є складною проблемою з глибокими історичними, політичними та економічними коренями, і її вирішення, ймовірно, вимагатиме багатогранного підходу", - відповів штучний інтелект.

Щодо чуток про серйозні хвороби Путіна, чат-бот радить все ж користуватися офіційною інформацією, а не здогадками.

"Російська конституція вимагає, щоб президент проінформував Раду Федерації про свою неспроможність. Поки що офіційної інформації про те, що Путін страждає на серйозну хворобу, немає", - відповів ChatGPT. При цьому чат-бот додав, що інформація про здоров'я світових лідерів зазвичай ретельно охороняється, тому існує ймовірність того, що громадськості відомо не все.

Окрім цього, ChatGPT вважає малоймовірним, що Путін знову спробує захопити Київ, оскільки це призведе до "міжнародного осуду та потенційно тяжких наслідків для Росії".

Путін шукає способи покласти край підтримці України з боку США та Європи, - NYT

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:37

Експерти та офіційні особи дедалі частіше називають спеціальне виснаження України і примушування країн Заходу "втомитися" надавати Києву допомогою новою стратегією російського диктатора Володимира Путіна, передають Патріоти України. Американські офіцій...

Карма? Вантажний поїзд розчавив ЗРК росіян на Донеччині - загинули окупанти

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:26

На окупованій частині Донеччини вантажний поїзд наїхав на машину з ракетним комплексом російських військових, внаслідок чого загинули троє загарбників. Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. У ніч проти 3 ж...