За його словами частка зразків озброєння, які були розроблені на вимогу Генерального штабу від загальної кількості зразків прийнятих на озброєння та постачання Збройних сил України в період в період з 2014 по 2020 рік складає 13%.
"Розроблено на вимогу Генерального штабу лише 13% від всіх видів продукції. 72% розроблено підприємствами в ініціативному порядку, без визначення потреб Генерального штабу і намірів Збройних сил України щодо закупівлі (цієї) оборонної продукції", - зазначив Олександр Миронюк.
Заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк під час виступу в УкрінформіПри цьому він додав, що за цей же період 15% зразків прийнятих на озброєння та постачання ЗСУ, це оборонна продукція іноземного виробництва.
Переважна більшість зразків ОВТ, що було прийнято на озброєння ЗСУ за останні 6 років як приватних, так і державних виробників, були створені за власною ініціативою підприємств та за власні грошіТакож заступник Міністра оборони України повідомив, що відомство продовжує роботу з внесення змін до відповідних статей зведення відомостей, що становлять державну таємницю. Після закінчення цього процесу закупівля звичайних озброєнь Збройними силами буде перенесена у сферу публічних закупівель.
Президент Сполучених Штатів Америки (США) Дональд Трамп та диктатор Росії Володимир Путін можуть провести телефонні переговори вже сьогодні, 4 квітня, передають Патріоти України посиланням на Politico. Як пише Politico, переговори між Трампом та Путін...
З початку мирних переговорів Росія збільшила кількість ударів дронами по території Україні більш ніж на 50%, передають Патріоти України з посиланням на The Telegraph. Після 18 лютого, з дня початку мирних переговорів, росіяни завдали 4776 ударів безпіл...