Запуск ядерного озброєння – складний і тривалий процес, який залучає до 10 осіб і триває щонайменше півтори – дві години. У цей час світові розвідки відстежуватимуть дії учасників, тому такий процес не "залишиться непоміченим". Про це розповів український військовий експерт, полковник запасу Роман Світан в інтерв'ю головній редакторці видання "ГОРДОН" Олесі Бацман. За словами Світана, "у разі початку таких дій буде завдано превентивного удару", передають Патріоти України.
"[Нелегітимному президенту РФ Володимирові] Путіну не дадуть виконати бойове завдання із застосуванням ядерної зброї стратегічного рівня, тобто запустити ракету. Тому що ракета ж може летіти в Україну, а може летіти й у Лондон, а може летіти й у Нью-Йорк. Коли вона виходить на першому розгінному етапі, складно визначити її основну ціль. Це вже коли балістика йде на зниження, тоді вже можна більш-менш визначити, куди вона буде заходити", – розповів експерт.
Запуск ракети на 100% зупинять ще під час пуску на висхідній траєкторії. Адже під ударом може опинитися вся планета, пояснив Світан. "Знову ж таки – це наземний пуск, а є ж ще підводні човни й надводні кораблі. Це теж варіант використання пускових установок. Особливо на підводних човнах розташовані ракети, які точно дістануть куди завгодно. Тому сам процес ухвалення рішення відстежують практично всі, і там є певний протокол. Він у дії", – сказав він.
Задума такий. Хто краще нищить ворога, безпілотниками зокрема, матиме більше засобів для нищення ворога - мультиплікаційний ефект. Тестова версія майданчика запрацює вже через місяць, де військові зможуть здійснити замовлення, а доставка здійснюватимет...
Команда Трампа жорстко продавлює новий договір, який передбачає, що у власності США буде 100% майбутнього фонду, який наповнюватиметься грошима з українських мінералів і нафти. Адміністрація президента США увечері в п’ятницю надіслала Києву нову версію...