Скрепам воля не потрібна: Новинський закликав Зеленського визнати результати виборів в Білорусі

Вадим Новинський заявив, що процеси, які відбуваються в даний час в Білорусі, нібито мають "аналогічний сценарій з тими, що відбувалися в Україні раніше".

Вадим Новинський. Фото: соцмережі.

Народний депутат Вадим Новинський звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням офіційного визнання підсумків виборів президента республіки Білорусь 9 серпня. Про це він повідомив у Facebook, передають Патріоти України.

"Звертаюся до Вас з закликом визнати результат виборів в Білорусі, привітати президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка з обранням, підтримати ідеї неконфліктного вирішення ситуації і дотримання принципів демократії", - написав Новинський.

За його словами, згідно з попередніми даними, переважна більшість громадян Білорусі віддали свої голоси за чинного президента Олександра Лукашенка. Депутат вважає, що "певні сили в білоруському суспільстві намагаються вплинути силовим методом на результати волевиявлення".

Політик нагадав, що Білорусь є важливим стратегічним і економічним партнером України. При цьому Мінськ сьогодні є площадкою для "дипломатії миру" для багатьох держав, у тому числі щодо конфлікту в Україні.

"Саме в Мінську ведуться складні переговори про майбутнє світу і в Україні, працює Мінська контактна група. Білоруське керівництво робить дуже багато для того, щоб між країнами-сусідами була довіра, взаємна повага і зберігалися дружні, доброзичливі відносини між нашими народами", - сказав він.

Новинський заявив, що процеси, які відбуваються в даний час в Білорусі, нібито мають "аналогічний сценарій з тими, що відбувалися в Україні раніше". "Україна вже двічі переживала аналогічні процеси. І у подій, які спостерігаються в Білорусі, є чимало спільного з подіями в Україні в 2004 і в 2014 роках. Можна говорити про втручання в справи суверенних держав зовнішніх гравців, підтримку протестних акцій ззовні, до насильницької зміни діючої влади", - заявив Новинський, додавши, що зволікання з визнанням результатів президентських виборів в Білорусі - "на руку прихильникам деструктивних сил всередині України".

Хіти тижня. Каратель Лукашенка зґвалтував програміста, який під час арешту відмовився розблокувати свій телефон

четвер, 24 вересень 2020, 18:30

Під час протестів у Мінську співробітник ОМОНу зґвалтував кийком програміста, який відмовився розблокувати телефон. Про це йдеться в доповіді Міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch про побиття і катування учасників протестів в Білорус...

З архіву ПУ. Вони повертаються! Соня Кошкіна повідомила про появу в Україні одіозного соратника Януковича

четвер, 24 вересень 2020, 17:30

Юрій Колобов прилітав в аеропорт "Бориспіль" з Австрії. Відома українська журналістка Соня Кошкіна вражена новиною про повернення в Україну одіозного чиновника часів Віктора Януковича. Вона повідомила про те, що в кінці серпня в країну прилітав екс-мін...