Скрепні навчання "Захід-2021": У Білорусь прибули ешелони з російськими бійцями й технікою

В Білорусь прибули перші ешелони з російськими військовослужбовцями й технікою для підготовки до військових навчань "Захід-2021", інформують Патріоти України.

"21 липня в Білорусь для підготовки до участі в спільному стратегічному навчанні збройних сил Республіки Білорусь і Російської Федерації "Захід-2021" почали прибувати перші військові ешелони з російськими військовослужбовцями й технікою", - повідомляє міноборони РБ.

Спільне стратегічне навчання "Захід-2021" має відбутися на полігонах двох країн з 10 до 16 вересня. Заплановано провести понад 4,5 тис. військових навчань і тренувань до кінця літа, повідомляє міноборони РФ. Під час спільних російсько-білоруських стратегічних навчань планують створити складні повітряні обставини й масово застосовувати авіацію.

Нагадаємо, головнокомандувач Збройними силами України Руслан Хомчак заявляв, що ці навчання потенційно становлять загрозу для України. НАТО стежитиме за російсько-білоруськими навчаннями "Захід-2021" і закликало Москву й Мінськ діяти передбачувано й прозоро.

Посольство України закликало симпатиків Путіна в Іспанії припинити цькування і переслідування футболіста Зозулі

понеділок, 26 липень 2021, 23:50

Посольство України в Іспанії підтримало українського футболіста Романа Зозулю, якому іспанські ультраліві фанати вкотре закидають "нацизм", повідомляють Патріоти України з посиланням на заяву посольства України в Іспанії . "У зв’язку з черговою пров...

Пентагон не виключає такий розвиток подій: Армія США відпрацьовує допомогу у відбитті атаки армії Росії на Україну

понеділок, 26 липень 2021, 22:59

Армійські підрозділи Сполучених Штатів в ході маневрів відпрацьовують сценарії допомоги Україні в разі повномасштабного вторгнення ЗС РФ. Про це колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив в прямому ефірі телеканалу "Україна 24", передають Патр...