Скрепи завиють: США вводять найпотужніші санкції проти "Північного потоку-2"

У закон про оборонний бюджет США внесли положення про санкції проти компаній, причетних до будівництва "Північного потоку-2". Затвердила закон палата представників конгресу США. Рішення ухвалили більшістю голосів, передають Патріоти України.

Так, у нижній палаті бюджет був підтриманий двопартійною більшістю – 337 із 435 конгресменів. Також санкції будуть введені проти компаній, причетних до прокладання трубопроводу "Турецький потік".

Санкції накладаються на:

1) судна, що займаються прокладкою труб на глибині 100 футів нижче за рівень моря;

2) іноземних осіб, які свідомо продавали, здавали в оренду або надавали ці суду для будівництва такого проєкту або сприяли оманливим або складовим операціях для надання цих судів для будівництва згаданих газопроводів.

Санкції передбачають:

1) заборону видачі американських віз і анулювання чинних віз для співробітників або співвласників компаній, що потрапили під ці санкції;

2) заморожування майна та активів таких осіб на території США.

Тепер рішення має затвердити Сенат. Відбутися це може на початку наступного тижня. Після закон піде на підпис главі США Дональда Трампа.

З часу набуття законом чинності компанії матимуть 30 днів, щоб припинити діяльність, пов'язану з будівництвом трубопроводів, щоб уникнути накладення санкцій.

Хіти тижня. Горе скреп: Американські війська заблокували росіян, які прямували до нафтового родовища у Сирії

понеділок, 27 січень 2020, 10:00

Американські військові зупинили російських солдатів, які прямували до нафтового родовища Румейлан у Сирії Про це повідомляє Anadolu з посиланням на джерела, передають Патріоти України. За даними агентства, інцидент стався в суботу, 18 січня, на територ...

Критикував Україну і погрожував: Джон Болтон розкрив скандальні дані про тиск Трампа на Київ

понеділок, 27 січень 2020, 8:30

Президент США Дональд Трамп дійсно заморозив військову допомогу Україні в розмірі 391 млн доларів, тим самим змушуючи тодішній уряд почати розслідування у відношенні сина його політичного конкурента Джо Байдена Хантера. Про це написав у неопублікованих...