Скрепи завиють: США вводять найпотужніші санкції проти "Північного потоку-2"

У закон про оборонний бюджет США внесли положення про санкції проти компаній, причетних до будівництва "Північного потоку-2". Затвердила закон палата представників конгресу США. Рішення ухвалили більшістю голосів, передають Патріоти України.

Так, у нижній палаті бюджет був підтриманий двопартійною більшістю – 337 із 435 конгресменів. Також санкції будуть введені проти компаній, причетних до прокладання трубопроводу "Турецький потік".

Санкції накладаються на:

1) судна, що займаються прокладкою труб на глибині 100 футів нижче за рівень моря;

2) іноземних осіб, які свідомо продавали, здавали в оренду або надавали ці суду для будівництва такого проєкту або сприяли оманливим або складовим операціях для надання цих судів для будівництва згаданих газопроводів.

Санкції передбачають:

1) заборону видачі американських віз і анулювання чинних віз для співробітників або співвласників компаній, що потрапили під ці санкції;

2) заморожування майна та активів таких осіб на території США.

Тепер рішення має затвердити Сенат. Відбутися це може на початку наступного тижня. Після закон піде на підпис главі США Дональда Трампа.

З часу набуття законом чинності компанії матимуть 30 днів, щоб припинити діяльність, пов'язану з будівництвом трубопроводів, щоб уникнути накладення санкцій.

Секретар РНБО запевнив, що Україна уважно стежить за ходом російських військових навчань "Кавказ-2020"

неділя, 27 вересень 2020, 22:55

Навчання "Кавказ-2020" РФ проводить з 21 по 26 вересня. Україна уважно стежить за ходом російських військових навчань "Кавказ-2020", щоб своєчасно виявити ознаки загроз національній безпеці. Про це на сторінці в мережі Facebook повідомляє пресслужба РН...

"Протистояння з НАТО, вторгнення в Україну": Експерти розповіли про приховані цілі російських навчань "Кавказ-2020"

неділя, 27 вересень 2020, 22:29

Представники російського Міноборони стверджують, що ці маневри носять суто оборонний характер, проте українські військові побоюються спроби вторгнення в Херсонську область як раз з півострова. За офіційними даними, Росія зарезервувала в акваторіях Чорн...