Спекотний серпень: Американці попередили про активізацію терору в Україні

Посольство Сполучених Штатів в Україні попередило про загрозу безпеці на всій території України протягом серпня у зв’язку з активністю екстремістів напередодні та під час свят. Про це йдеться на сайті Посольства США в Києві, зазначають Патріоти України.

"ІДІЛ та інші екстремістські групи, як правило, використовують святкові періоди для реалізації своїх задумів і проведення атак. Свята і період, що передує їм, можуть бути цільовими", - йдеться в повідомленні.

В дипломатичному відомстві такими святами в серпні назвали ісламський Курбан-байрам 11-12 серпня та День незалежності України 24 серпня.

"Місця, на які зазвичай спрямовані атаки, - це багатолюдні місця, такі як громадські заходи, нічні клуби, мітинги та інші місця, де люди збираються. У ці періоди важливо бути пильними й практикувати ситуаційну обізнаність", - наголошується в повідомленні.

В диппредставництві радять уникати демонстрацій, стежити за новинами в ЗМІ, бути пильними в місцях, які часто відвідують туристи, і мати при собі ідентифікацію.

"В чому його героїзм?": Аваков не розуміє, чому більшість українці переймаються за того Стерненка та скандальне судилище

понеділок, 1 березень 2021, 19:10

Аваков розповів, що і він і президент Володимир Зеленський дізналися про вирок Стерненку у день оголошення. Характеризуючи Стерненка і його впливу на молодь, Аваков висловив думку, що в Україні підмінені поняття справжніх героїв і героїв, яких створили...

З архіву ПУ. "Це точно знак!": Путін впустив біля пам'ятника квіти і нарвався на пророцтво (відео)

понеділок, 1 березень 2021, 18:30

По дорозі до монументу глава РФ загубив дві гвоздики. Президент Росії Володимир Путін прибув у Псков для покладання квітів до пам'ятника десантникам 6-ї роти і потрапив у незручну ситуацію. Так, по дорозі до монументу глава РФ загубив дві гвоздики. Фот...