Спекотний серпень: Американці попередили про активізацію терору в Україні

Посольство Сполучених Штатів в Україні попередило про загрозу безпеці на всій території України протягом серпня у зв’язку з активністю екстремістів напередодні та під час свят. Про це йдеться на сайті Посольства США в Києві, зазначають Патріоти України.

"ІДІЛ та інші екстремістські групи, як правило, використовують святкові періоди для реалізації своїх задумів і проведення атак. Свята і період, що передує їм, можуть бути цільовими", - йдеться в повідомленні.

В дипломатичному відомстві такими святами в серпні назвали ісламський Курбан-байрам 11-12 серпня та День незалежності України 24 серпня.

"Місця, на які зазвичай спрямовані атаки, - це багатолюдні місця, такі як громадські заходи, нічні клуби, мітинги та інші місця, де люди збираються. У ці періоди важливо бути пильними й практикувати ситуаційну обізнаність", - наголошується в повідомленні.

В диппредставництві радять уникати демонстрацій, стежити за новинами в ЗМІ, бути пильними в місцях, які часто відвідують туристи, і мати при собі ідентифікацію.

"Выигрывают в такой ситуации те, кто благим матом по делу и без дела орут "наших бьют". Именно они и провоцируют насилие", - Ейдман про конфлікт Ізраїлю і Палестини

субота, 15 травень 2021, 9:44

"Не только о трагедии в Израиле. В современном мире этнические конфликты не имеют в долгосрочной перспективе военного, насильственного решения. К счастью, ни одно государство уже не способно позволить себе устроить фатальную этническую чистку. Такие по...