Спекотний серпень: Американці попередили про активізацію терору в Україні

Посольство Сполучених Штатів в Україні попередило про загрозу безпеці на всій території України протягом серпня у зв’язку з активністю екстремістів напередодні та під час свят. Про це йдеться на сайті Посольства США в Києві, зазначають Патріоти України.

"ІДІЛ та інші екстремістські групи, як правило, використовують святкові періоди для реалізації своїх задумів і проведення атак. Свята і період, що передує їм, можуть бути цільовими", - йдеться в повідомленні.

В дипломатичному відомстві такими святами в серпні назвали ісламський Курбан-байрам 11-12 серпня та День незалежності України 24 серпня.

"Місця, на які зазвичай спрямовані атаки, - це багатолюдні місця, такі як громадські заходи, нічні клуби, мітинги та інші місця, де люди збираються. У ці періоди важливо бути пильними й практикувати ситуаційну обізнаність", - наголошується в повідомленні.

В диппредставництві радять уникати демонстрацій, стежити за новинами в ЗМІ, бути пильними в місцях, які часто відвідують туристи, і мати при собі ідентифікацію.

Хіти тижня. "Диверсант РФ признал то, что боятся сказать Сивохо и Лена Бондаренко": Казанський відреагував на слова Гіркіна про російських військових

субота, 5 грудень 2020, 4:00

Ігор Стрєлков визнав, що бойовики "Л/ДНР" на Донбасі є лише ширмою для військ Росії. Екс-ватажок бойовиків "ДНР", полковник ФСБ РФ в запасі Ігор Стрєлков (Гіркін) відкрито визнав, що ніякого "внутрішнього конфлікту" на сході України не існує. Слова Стр...

З архіву ПУ. Закидали камінням: Російським військовим влаштували "теплий" прийом у Сирії (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 3:00

Місцеві жителі заблокували маршрут проїзду колони військових і кидали в їх транспорт камінням. Місцеві жителі заблокували маршрут проїзду колони військових і кидали в їх транспорт камінням. За деякими джерелами, турецька частина патруля застосувала сль...