Співає ту саму пісню, що і Гіркін? Симоньян назвала міста України, які "потрібно захопити" першими (відео)

У Росії заявляють, що в зв'язку з планами України вступити в НАТО Москва повинна розглянути можливість захоплення відразу декількох регіонів України на півдні та сході країни. Про це головний редактор "Раша Тудей" Маргарита Симоньян заявила в прямому ефірі кремлівського телеканалу "НТВ", коментуючи зростання напруженості між Москвою і Києвом, передають Патріоти України.

За її словами, чим сильніша інтеграція України до складу НАТО, тим більше у Росії підстав розпочати повномасштабну війну проти України з захопленням кількох її областей на сході країни. За словами Симоньян, мова "як мінімум" йде про Одесу, Харків і Маріуполь.

"В таком случае совершенно ничего уже не остановит Россию от того, чтобы взять у Украины все, что необходимо взять у Украины, а именно: освободить русских людей, живущих там в заложниках. Будет ли это только "ЛДНР", будет ли это "ЛДНР" плюс Одесса, Мариуполь и Харьков. Посмотрим", - заявила вона.

За словами Симоньян, план Кремля повинен складатися в окупації більшої частини українських областей, після чого Захід України може самостійно вступити в НАТО. Нагадаємо, що екс-ватажок "ДНР" Ігор Гіркін нещодавно озвучив схожу думку.

З архіву ПУ. Оце так поворот: Саакашвілі закликав розірвати угоду України з МВФ

неділя, 16 травень 2021, 20:30

"Великий реформатор" пішов на поводу своїх нових друзів при владі, котрі заради згортання реформ, готові відмовитись від найдешевших кредитів у світі аби Україна і далі животіла на краю цивілізованого світу з мріями "наздогнати Польщу". Україна повинна...

Знову "какая разница?": Кажучи про жертв комуністичних репресій, Зеленський не згадав комунізм, Сталіна та СРСР

неділя, 16 травень 2021, 20:23

На думку президента Володимира Зеленського, винуватцями масових репресій радянської доби, пам'ять жертв яких сьогодні, 16 травня 2021 року, вшановують в Україні, були насамперед тоталітарна система та НКВС. На це звертається увага в його короткій заяві...