Співає ту саму пісню, що і Гіркін? Симоньян назвала міста України, які "потрібно захопити" першими (відео)

У Росії заявляють, що в зв'язку з планами України вступити в НАТО Москва повинна розглянути можливість захоплення відразу декількох регіонів України на півдні та сході країни. Про це головний редактор "Раша Тудей" Маргарита Симоньян заявила в прямому ефірі кремлівського телеканалу "НТВ", коментуючи зростання напруженості між Москвою і Києвом, передають Патріоти України.

За її словами, чим сильніша інтеграція України до складу НАТО, тим більше у Росії підстав розпочати повномасштабну війну проти України з захопленням кількох її областей на сході країни. За словами Симоньян, мова "як мінімум" йде про Одесу, Харків і Маріуполь.

"В таком случае совершенно ничего уже не остановит Россию от того, чтобы взять у Украины все, что необходимо взять у Украины, а именно: освободить русских людей, живущих там в заложниках. Будет ли это только "ЛДНР", будет ли это "ЛДНР" плюс Одесса, Мариуполь и Харьков. Посмотрим", - заявила вона.

За словами Симоньян, план Кремля повинен складатися в окупації більшої частини українських областей, після чого Захід України може самостійно вступити в НАТО. Нагадаємо, що екс-ватажок "ДНР" Ігор Гіркін нещодавно озвучив схожу думку.

"Привіт" за Крим: Україна заарештувала 13 авіалайнерів російської компанії

четвер, 5 серпень 2021, 19:05

В Україні за клопотанням прокуратури АР Крим та Севастополя суд наклав арешт на чергові літаки російського перевізника, які здійснювали рейси на територію тимчасово окупованого півострова. Як уточнюють у прокуратурі, арешт накладено на 13 повітряних су...