Спочатку зняли корону, кулю та скіпетр: Труну з тілом Єлизавети II опустили в склеп у каплиці Віндзорського замку

Труну з тілом королеви Великої Британії Єлизавети II опустили до королівського склепу у каплиці Віндзорського замку у Лондоні, повідомляють Патріоти України.

Перед цим відбувся один із найважливіших елементів королівської похоронної процесії, коли королеву відокремили від її коронних коштовностей. Тобто, з її труни зняли корону, кулю та скіпетр. Пізніше королівські державні символи повернуть до Лондонської вежі.

Перед завершенням богослужіння у каплиці Святого Георгія Віндзорського замку органіст зіграв Прелюдію і Фугу до мінор Йоганна Себастьяна Баха.

Під час служби у каплиці Святого Георгія були присутні близько 800 осіб. О 21.30 за київським часом сьогодні відбудеться приватне поховання королеви. На ньому будуть присутні лише члени королівської родини.

Подробиці цієї служби не розголошуються, а Букінгемський палац назвав її “глибоко особистою сімейною подією”. Єлизавету II поховають поруч із її покійним чоловіком, герцогом Единбурзьким. Там же поховані батько та мати Єлизавети II Георг VI (1895-1952) та Єлизавета Боуз-Лайон (1900-2002), та її сестра Маргарет (1930-2002).

На мармуровій могильній плиті королеви буде вигравірувано напис англійською Єлизавета II 1926-2022.

Джерело: Факти.ІCTV

"Це важливий сигнал Росії…": Топ-посадовець НАТО заявив, що Альянс готовий до прямої конфронтації з москвою

неділя, 29 січень 2023, 6:30

Очільник Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер Бауер в інтерв’ю португальській телерадіокомпанії RTP заявив, що Альянс готовий до прямої конфронтації з Росією. . "Роб Бауер запевняє, що НАТО готове до прямої конфронтації з Росією, визнаючи, що ...

Росіяни чогось недоотримають?: У центрі виробництва боєприпасів в Ірані прогримів вибух (відео)

неділя, 29 січень 2023, 0:27

В Ірані прогримів вибух в одному з центрів виробництва боєприпасів Міноборони країни. Інцидент стався в місті Ісфахан, інформують Патріоти України. Як повідомляє Reuters, на військовому заводі в центральному місті Ісфахан Ірану було чути гучний вибух. ...