Спонукає чугуївська трагедія: Міноборони збирається закупити три Ан-178

Трагедія АН-26 ВПС ЗСУ привернула увагу до плачевного стану української військово-транспортної авіації, моральну і матеріальну застарілість її парку. На цьому фоні Міноборони України підготувало проєкт контракту з ДП «Антонов» закупівлі трьох літаків Ан-178. Про це розказав міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський в ефірі телеканалу Україна 24, зазначають Патріоти України.

Літаки мають надійти до складу Повітряних Сил ЗС України. У перспективі чисельність літаків Ан-178 у складі ПС ЗСУ має бути збільшена.

«Сподіваюся, що ми і надалі збільшуватимемо кількість літаків, які замовлятиме наше Міністерство оборони», – сказав Уруський.

Зараз ДП «Антонов» здійснює будівництво багатоцільового транспортного літака Ан-178 для міністерства внутрішніх справ Перу, наразі вже завершено складання планеру.

Ан-178 – середній транспортний літак, що призначений для доставки особового складу, озброєння і легкої військової техніки посадковим та парашутним способами, транспортування матеріальних засобів, пошти та інших вантажів «в навал» або в стандартній тарі та вантажів на піддонах загальною вантажопідйомністю до 18 т.

Його швидкість становить 825 км/год, висота польоту — 12 км, дальність польоту — 5,5 тис. км. Літак може сідати і злітати з будь-яких аеродромів, у тому числі з ґрунтовим покриттям, що робить його придатним і для оборони. За приблизними оцінками фахівців, вартість літака, залежно від модифікації, складатиме від $ 25 — 40 млн.

Близькомагістральний літак Ан-178

Ан-178 є модифікацією пасажирського Ан-158 (Ан-148-200) та створений для заміни літаків типу Ан-24, Ан-26 і Ан-32.

Про початок робіт з розробки Ан-178 стало відомо у 2010 році, у порівнянні з пасажирським літаком Ан-158, Ан-178 має розширений фюзеляж.

16 квітня 2015 року на ДП «Антонов» відбулася урочиста церемонія викочування нового транспортного літака Ан-178. Перший політ Ан-178 відбувся 7 травня 2015 року.

Хіти тижня. "Дякую поліції за швидку реакцію": Сюмар побили на засіданні ТВК

неділя, 1 листопад 2020, 4:00

Депутатка виявила підкуп і фальсифікації на виборах у Борщагівській ОТГ. У Борщагівській ОТГ на Київщині, де за попередніми підрахунками голосів перемагає кандидат від партії «Європейська солідарність», відбувається масовий підкуп і фальсифікація резул...

Хіти тижня. "В сериале "Слуга народа" Голобородько вышел и послал МВФ в ж*пу. И дальше все понесли золото на Майдан. Дефолт, короче. В реальной жизни все происходит не так открыто. Трусливо. Чужими руками", - Фурса

неділя, 1 листопад 2020, 2:00

"Дуэт-дефолт. Как Конституционный Суд и ОАСК при молчаливом согласии президента Украину к дефолту ведут", - пише у своєму блозі Сергій Фурса, передають Патріоти України, і продовжує: . "В сериале Слуга Народа Голобородько вышел и послал МВФ в попу. И ...