Справи та турботи президента: Зеленський зареєстрував на себе три нові торгові марки

Президент України Володимир Зеленський зареєстрував на себе три нові торгові знаки. Серед них виявилися ТМ "Розсміши коміка" (російськомовна), KVARTAL 95, "Слуга народу" (україномовна), зазначають Патріоти України.

Відповідну реєстрацію 2 лютого здійснив Український інститут інтелектуальної власності ("Укрпатент"). Україномовна торгова марка "Розсміши коміка" була зареєстрована ще у 2012 році, тепер до неї додалася ще й російськомовна. Водночас вона розширилася у класах дії та передбачає роботу з паперовою продукцією та канцтоварами.

На Зеленського зареєстрували три торгові марки

Також латиницею зареєстровано ТМ KVARTAL 95 – раніше вона з'явилася кирилицею. Вона передбачає класи, аналогічні ТМ "Розсміши коміка".

Щодо свідоцтва на ТМ "Слуга Народу" – це вже п'ята реєстрація, яка використовуватиметься в абсолютно нових класах діяльності: виробництві одягу, страхуванні, юриспруденції, логістиці, харчопромі та кейтерингу.

Раніше на Зеленського було зареєстровано схожі торгові марки.

"Нормально прилетіло": У Новій Каховці сталася "бавовна" у яхт-клубі, де любили відпочивати окупанти (фото, відео)

неділя, 5 лютий 2023, 15:28

У тимчасово окупованій Новій Каховці на Херсонщині пролунали вибухи та здійнялася пожежа у яхт-клубі "Maxmarine", де люблять відпочивати російські загарбники. Про бавовну у місті повідомляють у місцевих пабліках. Офіційної інформації про вибухи у місті...

Путін нібито обіцяв не вбивати Зеленського: В ОПУ відреагували на "дивний інсайд" екс-прем'єра Ізраїлю

неділя, 5 лютий 2023, 15:15

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав "дивним інсайдом" слова екс-прем'єра Ізраїлю про те, що Путін дав йому обіцянку не вбивати Зеленського, передають Патріоти України. "Виникають дивні інсайди ексів про "посередництво": Путін нібито д...