Палац російського президента Володимира Путіна розмістився на узбережжі Чорного моря, а саме під Геленджиком. Але це не просто резиденція, радше ціле королівство з неприступними парканами, власним портом, церквою і навіть прикордонним пунктом. Це прямо окрема держава всередині Росії, зазначають Патріоти України.
Його офіційна площа становить 17 691 квадратний метр. А оточує маєток територія в 7 тисяч гектарів, хоча документи кажуть лише про 68 гектарів. І це все офіційна безпольотна зона. Про це йдеться у розслідуванні Фонду боротьби з корупцією російського опозиціонера Олексія Навального.
Додамо, що вся територія навколо маєтку належить ФСБ. І у вересні 2020 року її повністю передали в оренду до 2068 року фірмі, якій належить палац. Для здійснення науково-дослідної та освітньої діяльності, полювання та риболовлі.
Складається палац із 3 поверхів:
Басейн, в якому так любить плавати російський президент / Фото ФБК
Майже королівська читальня / Фото ФБК
Спальня Путіна / Фото ФБК
Також палац Путіна може похвалитися власними казино, треком для електричних машинок і спортивною залою.
Лас-Вегас у маєтку російського президента / Фото ФБК
Цікаво, що серед постачальників меблів – компанія Citterio Atena. Це суперексклюзивний італійський меблевий будинок, що продає штучні товари лише під замовлення. Знайти за об’явою нічого не вийде. Також фігурує фірма Pozzoli. Вони роблять настільки ексклюзивні меблі, що десятиліттями пам'ятають всіх своїх покупців.
І ціни – відповідні:
Речник російського президента традиційно усе спростовує. Каже, що розкішний палац "не має нічого спільного з реальністю". І у російського лідера начебто немає такої нерухомості. "З новим розслідуванням Навального не знайомилися. По суті, це неправда", – підкреслив Пєсков.
Пілоти 35 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського знищили колону ворожої бронетехніки, яка намагалася підійти до наших позицій. Відео бойової роботи оприлюднене 6 травня на каналі бригади, передають Патріоти України. Колона ...
Європейський Союз повністю припинить імпорт російського газу до кінця 2027 року, а також мінімізує імпорт російської нафти, посилить боротьбу з російським тіньовим флотом та значно скоротить залежність від Росії у ядерній галузі, зокрема обмежить поста...